Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

A párommal több mint egy éve együtt élünk. Neki van két kutyája , egy amstaff és egy csivava.

Nem igazan rajongok a benti állattartásért ( magukkal az állatokkal semmi bajom ) de mivel imádja őket így alkalmazkodtam mindenben is.

Viszont igy 31 hetes terhesen egyre jobban fusztrál pár dolog ami szerintem amúgysem normális , nemhogy úgy hogy lassan jön egy baba.

Sorolnám : ahol éri ott eteti őket , háló , fürdő , konyha stb..nem is mindig a kutyatálból néha a mi étkészletünlet használja fel

Rendszeresen bepisil ( neha be is kakil) a kicsi a ház különböző pontjaira , legtöbbször az ágyba ahol alszunk , párnára , takaróra..- annak ellenére hogy saját kis ajtajuk van amit néha használ néha nem

Velünk alszik mindkettő kutya az ágyban..így ekkora pocakkal nekem már elég terhes ez..ha szólok érte persze patália van.

Ha sáros lesz a lábuk simán beteszi őket a kádba és ott fürdeti le őket..mondanom sem kell nekem most duplán figyelnem kell magamra higénia szempontjából..

A szőr mindenhol ott van..még intim területeken is..kivédhetetlen pedig rengeteget takarítok.

Egy szó mint száz nem úgy vannak nevelve hogy oké bent vagytok de azért vannak szabályok..nem , konkrétan bármit bárhol.

Az utóbbi időben ezen nagyon sok vita van köztünk.

Mivel elég nagy a ház így Kértem ha jön a baba válasszon le nekik egy külön területet. Azt nem kérném hogy rakja ki őket de szerintem ez kompromisszumnak megfelelő.

Mit gondoltok ti erről a helyzetről? Valósak a meglátásaim , hogy ez így probléma ?

Kérem ha kutya tartó vagy ne elfogultságból írj , próbáld magad beleképzelni a helyzetembe.



jan. 23. 18:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
20-as vagyok: elolvastam közben amiket írtál... Egy szocializálatlan, neveletlen, le nem fárasztott amstaff mellé vállalsz gyereket? Nagyon bátor vagy.
jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi válaszolókhoz én sem tudok mit hozzátenni. Én is szeretem az állatokat, de nálam a beltéri állattartás (kivéve hal, teknős, stb.) kizáró ok párkapcsolatban.

Oké, hogy valakinek az is belefér, ha a kutya a szájából eszik, de erre van az ismerkedős fázis, hogy ezek kiderüljenek.

Az pedig szintén alapszabály, hogy a másikat ne akarjuk megváltoztatni, mert úgysem fog sikerülni (pár példa: majd miattam vesz/elajándékozza a kutyát; majd le fog fogyni, nem fog inni, majd megtanul tangózni stb.). Az elején kell dönteni, hogy kell-e a csomag vagy sem, mert később már csak a baj lesz.


Tudom, hogy valami értelmesebb választ vársz, hogy legyen valami kompromisszum vagy hogyan kellene meggyőzni, hogy tegye ki a kutyákat, de igazság szerint ilyen helyzetnek nem szabadott volna kialakulnia, mert minimum egy lényeges dologban nem illettek össze...

jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
Ez undorító cigány putris 🤮🤮🤮
jan. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem jogos a felháborodásod. Ő ilyen, így élt, és nem most kellene ezen háborogni, hanem nem kellett volna gyereket vállalni ilyen közegbe. MEg kellett volna ismerned, mielőtt bevállalod vele a gyereket. Ezen most már hiába háborogsz, ne haragudj, de mit vársz? Eddig ilyen körülmények között élt a kutyáival, ez neki a természetes, nem zavarja, most majd egy csapásra megváltozik, mert belőled mindjárt kiesik a gyerek? Hamarabb fogsz te lelépni a gyerekeddel, minthogy ő bármit mozduljon, vagy meg tudja nevelni a 7 éves kutyáját...
jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 yzf ***** válasza:
0%
Ha ezt a kérdést férfi írta volna ki,mindenki ellene lenne
jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Nekünk van kutya is, cicák is vannak, bejárnak a családi házba, néha a kutya is bent alszik az előszobában mikor hideg van. Ettől függetlenül teljes mértékben Neked adok igazat. A Te komfortérzeted és a születendő gyermeked egészsége összehasonlíthatatlanul fontosabb, mint a párod kutyaszeretete. Mondom ezt úgy, hogy férj vagyok.
jan. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Kértem ha jön a baba válasszon le nekik egy külön területet."

Jól alakul a helyzet, kérdező?

márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igen

A baba a mindene a kutyák kikerültek az udvarra!

Ha kutyázhatnékja van kimegy néha hozzájuk és ennyi.

Azóta egy szavam sem lehet rá.

Elötte is lényegében szinte csak ez volt köztünk a konfliktusok oka.

jún. 3. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!