Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

A párommal több mint egy éve együtt élünk. Neki van két kutyája , egy amstaff és egy csivava.

Nem igazan rajongok a benti állattartásért ( magukkal az állatokkal semmi bajom ) de mivel imádja őket így alkalmazkodtam mindenben is.

Viszont igy 31 hetes terhesen egyre jobban fusztrál pár dolog ami szerintem amúgysem normális , nemhogy úgy hogy lassan jön egy baba.

Sorolnám : ahol éri ott eteti őket , háló , fürdő , konyha stb..nem is mindig a kutyatálból néha a mi étkészletünlet használja fel

Rendszeresen bepisil ( neha be is kakil) a kicsi a ház különböző pontjaira , legtöbbször az ágyba ahol alszunk , párnára , takaróra..- annak ellenére hogy saját kis ajtajuk van amit néha használ néha nem

Velünk alszik mindkettő kutya az ágyban..így ekkora pocakkal nekem már elég terhes ez..ha szólok érte persze patália van.

Ha sáros lesz a lábuk simán beteszi őket a kádba és ott fürdeti le őket..mondanom sem kell nekem most duplán figyelnem kell magamra higénia szempontjából..

A szőr mindenhol ott van..még intim területeken is..kivédhetetlen pedig rengeteget takarítok.

Egy szó mint száz nem úgy vannak nevelve hogy oké bent vagytok de azért vannak szabályok..nem , konkrétan bármit bárhol.

Az utóbbi időben ezen nagyon sok vita van köztünk.

Mivel elég nagy a ház így Kértem ha jön a baba válasszon le nekik egy külön területet. Azt nem kérném hogy rakja ki őket de szerintem ez kompromisszumnak megfelelő.

Mit gondoltok ti erről a helyzetről? Valósak a meglátásaim , hogy ez így probléma ?

Kérem ha kutya tartó vagy ne elfogultságból írj , próbáld magad beleképzelni a helyzetembe.



jan. 23. 18:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Imádom az állatokat. Kutya, macska, disznó, tyúk, kacsa, ló, tehén, jöhet minden, de nem a házba, etéren én nagyon merev vagyok. Össze sem költöznék olyan emberrel, aki beengedi az ágyába a kis kedvencet.
jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Erre most milyen választ vársz. Láttad milyen, hogy tartja az állatokat is. Két ilyen dögöt a lakásban. Ennek ellenére szülsz neki. Már terhes vagy, te választottad...
jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

Részben igen, részben nem.

Ha nem szobatiszta a kicsi (mennyi idős?), az gáz. Ha belecsinál az ágyba, az még gázabb.

Az etetéssel is részben egyetértek, az, hogy a ti tányérotokból ad nekik, az is gázos, és értelmetlen is, ha egyszer van sajátjuk.


A többiben nincs igazad, tudtad, mit vállaltál, mikor kutyás pasit választottál társadul. A kádban fürdetésen kiborulás meg kifejezetten nevetséges, már bocsi, hát hol mossa le őket, ha nem ott?

jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Igen , ebben teljesen egyetértek hogy tudtam mit vállalok..csak hogy az elején ez nem így volt ‘bemutatva’ nekem.

Tudtam bent vannak de nem gondoltam hogy ez ennyire durva..

Amugy 7 éves a kicsi

jan. 23. 19:10
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem is költöztem volna így össze,nemhogy gyereket vállaljak.De valóban ez az állapot előbb vót mint te,tehát neked kellett volna előbb gondolkodnom.Az állatnak kint van a helye nálunk is.Eszemben sem lenne állattal egy ágyban aludni,azt még végképp nem tűrném,hogy belesz@rjon az ágyamba.Az a legnagyobb gáz,hogy a palidnak ez nem gáz.Mármint,az még oké,hogy neki rendben van a benti állat,te így fogadták el,de hogy őt nem zavarja,és semmit sem tesz azért,hogy a kutya ne sz@rjon az ágyba,az ultragáz.Ide valóban nem való kisgyerek.Annyit tudsz tenni,hogy ha ez nem változik, akkor egyedül neveled fel a gyereket.Mert visszacsonálni nem lehet,az ember meg nem valószínű hogy meg fog változni.
jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Mikor legelőször megtörtént 3 hete lakhattunk együtt , szabadkozott hogy ilyen még sosem fordult elő..biztos ‘féltékeny’ de én úgy gondolom ez elöttem is rendszeres volt sajnos :(
jan. 23. 19:21
 7/28 anonim válasza:
79%

Ahogy mamám mondta "azt a virágot szagolod fiam amit letéptél magadnak" láttad hogy milyen tudtad hogy mit vállalsz...


A kutyákhoz mindenki máshogy viszonyul..van akinek szolgálati "jószág" őrizze a házat ugasson és lakjon az udvaron... És van akinek család tag... Nekünk is van 2kutyánk... Ha jeleznek kiengedjuk télen elvégzik a dolgukat sarat letörölni esetleg lemosni és mehetnek be... Ha pedig joido van az ajtó nyitva live járhatnak... Mi is együtt alszunk velük... És én akár

is együtt eszek velük.. és m2nek szabad járása van az ágyba is... A kisebbik konkrétan velünk alszik a nagyobbik az inkább lábánál nyáron még a padlón mert melege van...

Ami viszont fontos.. esetünkben a feleségem nem várandós és ha baba lenne bár mennyire is tekintek lanyaimkent rájuk nem jöhetnének az ágy közelébe hiszen a baba az első.. le kellene ülnöd a pároddal és meg beszélni hogy mi aggaszt

jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

Nalunk van benti kutya, 9 hos baba is, de vannak szabalyok.

Alap a szobatisztasag es nem alszunk egyutt a kutyaval, a baba cuccaihoz nem erhet, nem fekudhet melle, nem nyalogathatja. Es persze soha, egy percre se hagyom oket egyedul.


De a kutyat tanitani kellett, magatol nem tudta, hogy mondjuk ne erjen hozza a cumihoz, ha a kisfiam eldobja, vagy a jatekaihoz, amik ugye sokszor a foldon vannak…a ti kutyaitok csak ugy vannak, mindent szabad nekik es ez problema.

Az se normalis, hogy a 7 eves ossze-vissza hugyozik a hazban.

Ha nincsenek szabalyok, akkor a feltekenyseg valos veszely ( a kutyak a babara), emiatt akar ra is tamadhatnak.


Ez rohadtul nem jatek, a ferjednek valtoztatnia kene!

jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%

Abban bíztál, majd a kutya repül, ha jön a baba.

Nos, egy férfi ha két kiskutyát nevel, az nem repül sehova, az bizony az ágyban alszik.

jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondod, több mint 1 éve laktak együtt, akkor éltetek együtt 5-6 hónapot is gyerekvállalás előtt, tehát igenis látnod kellett mindezt. Tudtad, és mégis vállaltad a gyereket, látva a körülményeket. Akkor így jártál, felesleges a felháborodásod, az úgyse változtat semmin.


A franc se aludna olyan ágyban meg takaróban, amibe kutya hugyozik...

jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!