Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Összevesztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összevesztünk a párommal ebédnél, és megfogta a tányér forró levest rám borította.

Figyelt kérdés
A nyakamnál nagyon fáj és a kezem.. tettem rá hideg vizes rongyot de semmit nem használ.. azt hiszem lejött a bőr is. Ő meg elment... Kezemet bekötöttem mert még az a rohadt tányér elvágta... teljesen készen vagyok, aput hívtam 3 óra alatt lesz csak itt... Szóba álljak ezek után vele?? Köszönöm a válaszokat. 24L
2010. okt. 23. 12:26
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

"Utolsó! Pedig tálalni valóban forrón kell, de csak akkor kell enni belőle, ha már meghűlt kellőképpen. Nem vagyok szakács, de ezt én is tudom."


És ki találta ki ezt a baromságot, és mivel indokolta, hogy így kell, hmm?

2010. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Az aki rájött, hogy mennyire gusztusos a tányérban gőzölgő leves és milyen undorító az íze, ha már kihűlt. Így pedig pont akkor kezdheted el enni, amikor már nem éget, de még meleg. Azt már csak zárójelben jegyzem meg mennyire jó a betegségek kezelésénél.
2010. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

kamuszagot érzek....


normális embernek nem az az első dolga, hogy ide írogatja ezeket, hanem hogy orvost hív, amint tud.

az, hogy megkérdezi hogy mit tegyen, már önmagában viszi pálmát...


vagy tényleg léteznek ennyire sötét lények, és csak én nézek ki túl sokat az emberekből?


igen, állj szóba vele, menj hozzá feleségül, ha ennyire értelmes, okos lány vagy.

2010. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

"Az aki rájött, hogy mennyire gusztusos a tányérban gőzölgő leves és milyen undorító az íze, ha már kihűlt. Így pedig pont akkor kezdheted el enni, amikor már nem éget, de még meleg. Azt már csak zárójelben jegyzem meg mennyire jó a betegségek kezelésénél."


Számomra semmi gusztusos nincsen benne. :) Inkább menekülök onnan, és egyszerűen az agyam el tudom dobni attól, hogy ott kell ülni a leves felett, amíg ki nem hűl. Betegségek kezelésénél? Ha beteg vagyok, sem eszem meg a forró levest. Ezek nem túl objektív érvek.

2010. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Az sem túl szerencsés, hogy csak azért ne kelljen így csinálni, mert neked nem tetszik, az pedig, hogy kezeli a betegségeket abszolút objektív érv, az, hogy te nem eszed meg, na az nem objektív, hanem szubjektív.
2010. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

"Az sem túl szerencsés, hogy csak azért ne kelljen így csinálni, mert neked nem tetszik, az pedig, hogy kezeli a betegségeket abszolút objektív érv, az, hogy te nem eszed meg, na az nem objektív, hanem szubjektív."


És az sem szerencsés érv, hogy valami azért KELL úgy csinálni, "mert ez a szokás". ;) Egyébként, a többiben igazad van.

2010. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
87%
en nem letezo parommal amikor osszevesztem, az asztalt boritottam ra. nem vagyok kispalyas hogy rogton tanyerral kezdek :))
2010. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Kinek a pap kinek ...

Mit lehet ezen ennyit vitatkozni? Én például a madártejet és a gyümölcslevest is melegen eszem. sőt a pudingot is. Tesóm nem! Na és? Van ilyen

2010. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

" Kinek a pap kinek ...

Mit lehet ezen ennyit vitatkozni? Én például a madártejet és a gyümölcslevest is melegen eszem. sőt a pudingot is. Tesóm nem! Na és? Van ilyen"


Nem ezen vitáztunk. :)


"Utolsó! Pedig tálalni valóban forrón kell, de csak akkor kell enni belőle, ha már meghűlt kellőképpen. Nem vagyok szakács, de ezt én is tudom."


Nekem személy szerint azzal volt a problémám, hogy "kell". És erre vártam volna némi racionális indoklást. Nem kaptam. Ennyi. Erre írtam, hogy az, hogy "mert úgy szokás", nem racionális indok.

2010. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
14%

Ha racionalitást vársz, akkor olyannal beszélj, aki nap, mint nap főz, egy idős néni mondjuk. Hidd el, ha az ő beszámolóját végighallgatot meg fogod érteni :)

Egyébként pedig vendéglátósok biztosan tudják miért kell így tálalni, mi a hivatalos indoka, de szerintem bőven elég annyi, hogy még nem igen hallottam olyan panaszt soha, hogy forró volt a leves, olyat pedig elég gyakran, hogy hideg volt.

2010. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!