Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Összevesztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összevesztünk a párommal ebédnél, és megfogta a tányér forró levest rám borította.

Figyelt kérdés
A nyakamnál nagyon fáj és a kezem.. tettem rá hideg vizes rongyot de semmit nem használ.. azt hiszem lejött a bőr is. Ő meg elment... Kezemet bekötöttem mert még az a rohadt tányér elvágta... teljesen készen vagyok, aput hívtam 3 óra alatt lesz csak itt... Szóba álljak ezek után vele?? Köszönöm a válaszokat. 24L
2010. okt. 23. 12:26
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
53%
Mi volt az összeveszés tárgya?Mert ez már csak okozata volt valaminek,bár ez elég drasztikus megoldás volt a párod részéről:s
2010. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
40%
Nem rosszból, de én kétlem, hogy ez igaz lenne:/ Pár hete volt már pont ilyen sztori, csak akkor asszem a lány anyja öntötte le a lányt. Amúgy meg, ha a levest már lehet szedni (ergo kajálni akarnak), akkor nem létezik, hogy olyan forró legyen, hogy leégesse a bőrt a kézről:S Gyanús...
2010. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

Apukád helyében kitekerném a nyakát a srácnak, az biztos! Úgyhogy a helyében nem is mennék haza!

Nem térek magamhoz. Nem elég, hogy leönt a forró levessel, de még ott is hagy???

2010. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
12:40 - Az nem gyanús, hogy egy épp megfőtt és kiszedett gőzölgő leves 70-80 fok is lehet?
2010. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

Akármin vesztetek össze akárkinek a hibájából, ilyet nem lehet csinálni!!!!!! Ez nagyon durva! Elhiszem, hogy bosszantja a kevés pénz, de ez elfogadhatatlan! Utána ráadásul otthagy a sebeiddel?

Még otthon vagy? Ne itt írogass, hanem szaladj gyorsan az ügyeletre, ha kell, taxival (apukádat se várd meg, addig bőven végzel!) ott ellátják a sérüléseid, és tudsz látleletet is vetetni, az orvos fel fog világosítani e téren.

Ne azon gondolkozz, hogy szóba állj-e még vele (szerintem ne, ez tényleg majdhogynem durvább az ütésnél is...) hanem hogy ne legyenek maradandó sérüléseid. Egyszer képes volt ilyenre, Te megbocsátasz, semmi nem fogja megakadályozni, hogy újra bántson. (tapasztalat..) MÉg ha a megfélemlítés egy kevésbé durva formáját alkalmazta volna, úgy, hoyg Téged nem bánt (pl.belevág egy ajtóba, rácsap az asztalra, stb.) akkor még azt mondanám, hogy egy esélyt kaphat, de így, ez nagyon durva!

29/N

2010. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
85%

"akkor nem létezik, hogy olyan forró legyen, hogy leégesse a bőrt a kézről"


Szakács tanárom mindig azt tanitotta,hogy tűzforrón(!) kell tálalni a levest!:)

2010. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
Megyek most fel hívtam a barátnőmet kísérjen el. Akkor szedtem le a tűzről a levest!! most jól bezárkoztam.. addig ne jöjjön vissza.
2010. okt. 23. 12:47
 28/56 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy mi volt.
2010. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Hát szó mi szó én sem bocsánaték meg egykönnyen, de azért azt gondold végig, hogy tudta-e akkor hirtelen haragjában, hogy mit csinál, mert lehet nem gondolta, hogy ilyen csúnya sérülést okoz neked. Ha gondolta és tudta, akkor osztom mindenki véleményét és egyébként is neked van igazad, de azt azért érdemes szem előtt tartani, hogy a legnyugodtabb embert is ki lehet hozni a sodrából és akkor olyat mond vagy tesz, amit végig sem gondol. Ettől függetlenül ez azért nem egy csúnya beszólás, szóval én is elgondolkoznék erősen rajta, hogy folytatni akarom-e ezt a kapcsolatot vagy sem.
2010. okt. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
68%

Te meg leültél írogatni a GYIK-ra??

Érdekes ember lehetsz. Szerintem ilyen sérüléssel nem nagyon lehet gépelgetni.

Persze, állj szóba vele ezután is, majd legközelebb a nyakadat vágja el. Na nem nagyon, csak annyira, hogy még el tudj rajta gondolkodni, hogy szóba állj-e vele még...

2010. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!