Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Összevesztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összevesztünk a párommal ebédnél, és megfogta a tányér forró levest rám borította.

Figyelt kérdés
A nyakamnál nagyon fáj és a kezem.. tettem rá hideg vizes rongyot de semmit nem használ.. azt hiszem lejött a bőr is. Ő meg elment... Kezemet bekötöttem mert még az a rohadt tányér elvágta... teljesen készen vagyok, aput hívtam 3 óra alatt lesz csak itt... Szóba álljak ezek után vele?? Köszönöm a válaszokat. 24L
2010. okt. 23. 12:26
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt fogja írni, hogy hagyd a csudába, szóba ne állj vele, mert vadbarom... Én is osztom a véleményüket. Vagy tanuljon meg viselkedni, vagy menjen az erdőbe, s ott nem kell az emberek társaságát elviselni.
2010. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
inkább menj el az ügyeletre és vetess látleletet, a faszit meg dobd ki....bár ha ilyet megkérdezel, akkor tuti vagy akkora ökör idióta, hogy újra szóba állj vele
2010. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
ez egy hülye barom......dobd ki de nagyon gyorsan....tiszta hülye
2010. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%

Velem ha ilyet csinálna a párom, nem állnék vele szóba, az égési seb rosszabb mint ha megütött volna....:S

Én kiraknám az útját..


Annyit lehet tudni, hogy ki kezdte a veszekedést, és ki volt a hibás?

2010. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem tenném. Ha képes volt ilyet csinálni Veled, meg sem érdemli, hogy rá gondolj!!! Legközelebb majd a nagykéssel fenyít meg, ha az lesz a keze ügyében???

Viszont hívj egy taxit (vagy ülj kocsiba, ha van) és menj el az ügyeletre!

2010. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben elmennék orvoshoz látletet vetetni vagy mit szoktak ilyenkor..:S

Nem állnék vele szóba..

2010. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

szegeny:(

azert jo lenne azt is tudni,hogy min vesztetek ossze

ha csak egy apro dolog,es azt igy reagalta le,akkor az eleg durva

2010. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok ekkora hülye hogy ezek után szóba álljak vele... Minél hamarabb elmegyek... Csináltasak látleletet?
2010. okt. 23. 12:31
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Csináltass.Még fontos lehet

2010. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
még nincsenek a cuccai szépen összepakolva az ajtó előtt?! hát kész csoda. legyenek. te pedig menj ügyeletre, nehogy maradandó legyen.
2010. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!