Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Összevesztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összevesztünk a párommal ebédnél, és megfogta a tányér forró levest rám borította.

Figyelt kérdés
A nyakamnál nagyon fáj és a kezem.. tettem rá hideg vizes rongyot de semmit nem használ.. azt hiszem lejött a bőr is. Ő meg elment... Kezemet bekötöttem mert még az a rohadt tányér elvágta... teljesen készen vagyok, aput hívtam 3 óra alatt lesz csak itt... Szóba álljak ezek után vele?? Köszönöm a válaszokat. 24L
2010. okt. 23. 12:26
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
Milyen baromságokra költi el, és hogy álltok anyagilag, ha megkérdezhetem?
2010. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
te szegény =(( ilyen ügyön így felkapni a vizet..h tudott ilyet tenni veled egy 5 éves kapcsolat után?? pff milyen emberek vannak..szerintem biztos h ne állj többet szóba vele..
2010. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
24%
omg
2010. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

jajj szegény:(:(:S:S


Ne hogy szóba állj vele mégegyszer!!! Ez egy elvetemült barom, idióta!!

2010. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 Tinker Bell ***** válasza:
100%

A kérdés nekem is gyanús, de ha mégis igaz, akkor tényleg menj a kórházba látleletért!

És igenis van olyan forró a leves, hogy megégessen! Pláne, ha jó zsíros tyúkhúsleves!

2010. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is kamu!!!Hivfruska visszatert!!
2010. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
72%

"Szakács tanárom mindig azt tanitotta,hogy tűzforrón(!) kell tálalni a levest!:)"


Ez egy hülye elképzelés a száj nyálkahártyáját is megégeti.Utálom az ilyen logikátlan ostoba hiedelmeket amik károsak ráadásul!

2010. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó! Pedig tálalni valóban forrón kell, de csak akkor kell enni belőle, ha már meghűlt kellőképpen. Nem vagyok szakács, de ezt én is tudom.
2010. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Mivel basztad fel ennyire az agyát?
2010. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
63%
Ha nekem a bőröm jönne le akkor mentőt hívnék és nem ide írogatnék, hogy szóba álljak még e vele. Ez lenne a legkisebb gondom. És nem csak nekem, hanem bárki másnak. Kamu az egész.
2010. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!