Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Lehet, hogy öngyilkos lesz, teljesen kikészülök!

Figyelt kérdés

Én már nem tudom, származik-e bármi jó az egészből.


Én 22 vagyok, a barátom 27 éves, 7 hónapja ismerjük egymást. Nagyon labilis az egész kapcsolat, főleg belőle adódóan. Öngyilkos gondolatai vannak, és egyáltalán nem kiszámítható. Egy hétig jól van, utána megint nem.

Ő maga mondja, hogy olykor agresszív gondolatai vannak, önmaga ellen, és mások ellen is. Amiket csak magába fojt. Nagyon ritkán van jó kedve. Nagyon durvák a gondolatai.


Hiába: nem tudom rávenni, hogy szakembertől segítséget kérjen. Se észérvekkel, se érzelmekre hatva: nem megy. Most megkapta egy szakember elérhetőségét. Ott tartunk, hogy kerek perec megmondta, nem fogja felhívni, és nem is hajlandó nekem megmondani, hogy ki az illető.


Én már kezdem úgy érezni, hogy belefásulok az egészbe. Állandóan csak szorongok miatta, és olykor olyan tehetetlen vagyok, hogy már szinte nem is érdekel az egész.


A kapcsolatunk is teljesen labilis. Amikor rosszabbul van, nem is akar velem találkozni, hiába vagyok a közelében. Az érzelmeiről soha nem beszél. Nem tudom, ha kicsit is fontos lennék neki, akkor talán több kedve lenne élni...


Pár napig jól van, aztán felhív, hogy segítsek, mert nem tudja, meddig tudja még így elviselni az életét. Én nem tudok neki segíteni. Segítségért ő nem megy, már meg sem mondja nekem, ki az, akihez fordulhatna.


Semmi nem normális, és kiegyensúlyozott a kapcsolazunkban. Megszerettem, de úgy érzem, ez a helyzet mindent megöl bennem is. Soha nem tudhatom előre, mi lesz két hét múlva. Se azt, hogy találkozunk-e, se azt, hogy élni fog-e még. Azt se, hogy fontos vagyok-e neki. Nem érzem azt, hogy bármiben is számíthatnék rá, tekintve, hogy ilyen, ha nekem lenne bajom.


Fiúk-lányok, mit tennétek? Jól érzem, hogy ennek már nagyon szakítás szaga van?


2010. okt. 22. 10:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Aki öngyilkossággal fenyegetőzik (mert ez az, akárhogy tálalja), az két dolognak lehet a jele:

1/a. Nem érett személyiség, és nem lesz semmi baj, majd hisztizik, de mindenképpen hagyd ott.

1/b. Komolyan gondolja, ezesetben nem utasítaná vissza a szakember segítségét. Mert ez a kerek perec elutasítás a tipikus jele annak, hogy élvezi, amiben van, hogy a nyomorát kiterjesztheti rád és a környezetére.

2010. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, így csak tönkreteszed magad mellette
2010. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De ismerős helyzet..gondolom, él még a gyerek.
2012. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!