Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább kikészülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább kikészülök ha tudom, hogy nem az enyém?!

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elég sokat vitáztunk mostanába majdnem mindennapos volt. Hétvégén elhatároztam, hogy nem megyek bele a vitákba és teljesen átgondoltam mindent! Olyan vasárnapunk volt mint még soha élveztük mindketten, hogy csak egymásnak voltunk! Szeretgettük egymást stb. Utána hétfőn mondta, hogy barátnőjével arról beszéltek, hogy már megromlott a kapcsolatunk a sok vitától. Mondtam, hogy igaz de segíteni szeretnék rajta és megváltozok én is ő is. Ő szünetet kért aztmondta, hogy szerdára mondd valamit. Akkor azt mondta, hogy magányra vágyik és átgondolja a dolgokat mert ha eddig nem változott akkor ez után sem fog és fél belekezdeni a kapcs.ba! Hívom minden nap sms-eket küldök neki de csak azt mondja, hogy most nem kellek neki szeret tiszta szívéből de fél, hogy mi lesz ha újra összejövünk!Most azt mondta, hogy jövőhéten mondd majd valamit de számomra már teljesen elszállt a remény! Szerintetek mit csinálhatnék még mert találkozni nem akar velem mert azt mondja, hogy akkor mindkettőnknek csak jobban fáj! Szeretem nagyon és ő is tudom csak fél ez miatt! Előre is köszi az ötleteket Én19F ő 17L ja és lassan 3 éve voltunk együtt!
2011. ápr. 15. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csokor vörös rózsa és egy szép hosszú levél segítene szerintem. Legalábbis egy próbát megér! Ha nem is akar veled találkozni, a levelet el fogja olvasni, hidd el!
2011. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nem sok jövője van, az írásod szerint, ő már nem akar téged, engedd el, fiatal még. Ha akarna nem kellene gondolkozni rajta, hidd el!24L
2011. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ígért egy hetet várd még ki. Aztán kiderül. Ha nem akarja folytatni, ne erőltesd, mert részéről akkor már vége.
2011. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy nagyon szeret és nemnbir elfelejteni de ez így nemjó, hogy ennyi vita volt :S Amikor találkozunk ad csókot én is neki de nagyon érezni a ragaszkodást! Amikor elindultam a saját kolimba még utánamfordult és nézett és elindult felém csak féluton megfordult! Kérdeztem, hogy miért és azt mondta, hogy ez nem válltoztatna meg semmit csak fájna mindkettőnknek! Szeretjük egymást remélem velem marad mert mindent képes lennék megadni azért akit szeretek!
2011. ápr. 15. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vita mindenhol van. Min szoktatok veszekedni? Mi egy hatalmas stressz alatt vagyunk párommal 7 hónapja szex nélkül és mi is egyre többet vitázunk, de nálunk érthető, de mindig megbeszéljük, higgadtan, nem egymást hibáztatjuk csak semmi sem jön össze. Meg lehet mindent beszélni, a vitákat lecsökkenteni ha lehet. De tényleg min tudtok veszekedni 17 és 19 évesen?
2011. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, te hallottál már arról, hogy a nőnek ne a szavait, hanem a tetteid nézd? Megfogathatnád. Nem tök mindegy, hogy mit mond? Ha közbe meg nincs ott melletted? Legyél észnél már....és hanyagold a csajt.
2011. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sok mindenen lehet veszekedni. Mi legtöbbször párommal apróságokon vitázunk. A legrosszabb amikor féltékeny...
2011. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem barátnőd magában már eldöntötte a szakítást, és ezért kerül. Reméli, hogy benned is leül a dolog, és szépen megbékélsz. Magányra vágyik, egy kapcsolatba belefárad az ember. Lehet, idővel visszamegy hozzád, ha szeret, és ha tényleg ennyire ragaszkodtok egymáshoz, akkor biztos. Most még rossz neki, mert friss a dolog, és azért ragaszkodik annyira hozzád. Az én kapcsolatom is a sok veszekedés miatt ment tönkre, már minden apróságon felkaptuk a vizet. Megpróbáltuk újra, de sajnos nem sikerült. Az igaz, hogy mi csak négy hónapig voltunk együtt.


A következőt javaslom:


Magányra vágyik, ne keresd... Tudom, hogy nehéz, de legalább két napig ne járj a nyomában. Ez őt csak elriasztja tőled, látni fogja, ha akarna sem tudna kilépni a kapcsolatból. Ez egy 17 éves lánynak a legrosszabb. Ha hiányzol neki, nem fogja kibírni, hogy ne beszéljetek, hidd el:-). Az a két nap elég arra, hogy meglássa, milyen lenne számára nélküled. Semmi levél, semmi sms nem vezet ilyen esetben eredményre. Azzal csak azt érezteted vele, hogy már magadhoz láncoltad, és akkor igyekszik minél előbb kilépni. 2 napig hagyd, hadd gondolkozzon.

2011. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2011. ápr. 17. 11:12
 10/10 anonim ***** válasza:
fogadd el. szerintem ezt ő már eldöntötte magában..csak ragaszkodik hozzád. 3év hosszú idő, és lehet h ténykeg szeret, de ne hagyd, h így bánjon veled. majd ha mégis akar valamit szól. kitartás:)
2011. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!