Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ez így megy tovább kikészül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez így megy tovább kikészülök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 éve együtt vagyunk,és két éve vele is élek a szüleinél.A húgának van 1 barátnője, akivel állítólag a párom elvesztette a szüzességét régen,de nem jártak mert a barátom nem akart, mert drogozik a csaj, stb.Én ezzel a csajjal már régóta rosszba vagyok,nem is köszönünk 1másnak de mivel a pasim húgának a barinője így állandóan átjön még annak ellenére is,hogy a szülei sem bírják.De a legjobban az idegesít, hogy van olyan bunkó hogy levegőnek néz ha átjön és a barátom meg szóba áll vele.Hiába mondtam, hogy szarul esik ha jópofizik vele.Bármit megtennék hogy ne lássam többé azt a drogos k...t.Mit csináljak?ráadásul 1 dagadt ge ci.A pasim nem veszi komolyan a problémámat azt hiszi hisztizek.Nem akarom elveszíteni, tudom hogy szeret.
2009. nov. 25. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy kedves a csajjal, beszélj hozzá, mikor látod. Idő után nála fog elszakadni a cérna, kiborul, ordibálni fog és kilökik "hazulról". "TADA"
2009. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nem foglakozik Vele,és csak beszélgetnek,akkor nincs gáz,ezt sajnos el kell fogadnod,mert azt nem kérheted a barátodtól,hogy soha hozzá se szóljon,az tényleg úgy jön ki,mintha hisztiznél.Ha viszont nyomul is rá nagyon a csaj,akkor higgadtan mondd el neki,mi a véleményed a viselkedéséről,és szálljon ki a képből,mert nem lesz jó ez senkinek se.Nehogy idegesen beszélj vele,mert akkor még jobban adod alá a lovat,szép nyugodtan beszélj vele,ne lássa,mennyire bánt Téged,mert akkor Rád fog szállni!csak nyugodtan,és merj a szemébe nézni közben!Amúgy meg nyugi,a barátod Veled van,és nem Vele,gondolod,ha kellene neki az a csaj,akkor Veled járna?
2009. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!