Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikészülök, ha az exeire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészülök, ha az exeire gondolok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal, két hónapja együtt is élünk. A kapcsolat elejétől kezdve azt magyarázza, hogy különlegesebb vagyok eddig bárkinél. Ezt a kölcsönösséggel indokolja és ezt nem tudom megérteni.

Eddig 5 barátnője volt. Mind.. hát hogy is mondjam, elég csúnyácska, de természetes, kettőt leszámítva. A legelső barátnője, aki később vált plácacicává, de azt már nem élte meg a kapcsolatuk, a másik pedig az utolsó előtti barátnője, aki egész szépnek mondható, de még ahhoz is fél órát sminkeli magát, hogy kimenjen a wcre, na meg két hetente festeti a haját stb. Vele hetente egyszer találkoztak, és elég felületes volt a kapcsolatuk, a csaj be sem mutatta a barátainak meg semmi, mégis őt gondolta az igazinak. Miután szétmentek a párom egy évig bánkódott utána, és a megismerkedésünk előtt egy hónappal újra felvette vele a kapcsolatot, igaz a lánynak már van barátja és elvileg csak "barátkozni akart".

Engem nagyon zavar, hogy elmondása szerint soha nem volt még egy normális kapcsolata, hiába volt mind többnyire hosszú, illetve hogy sosem szakított egy barátnőjével sem, akármennyire is szartak a fejére. Továbbá a barátnői kinézete is..

Nekem egész jó az alakom, az arcom is szép lenne, de eltörtem az orrom, most vállig ér a hajam csak, ami nem tetszik annyira, ritkán sminkelem magam. Azt mondta így vagyok tökéletes, mindig is ilyen barátnőt keresett. A baj csak az, hogy nagy nehezen kikényszerítettem belőle, hogy az a lány, akit az igazinak érzett, legyen "X", jobban tetszik neki. Nekem azt mondta h mindig is barna szeműt akart mint én, erre benyögi h "X"-ben a szeme fogta meg nagyon, ami kék volt.. Azt mondja h neki a plusszt az adja hozzm képset hogy sminkel, de azt nem akarja h én is csináljam, csak különleges alkalmakra.. Igazából félt a többi fiútól és ebbe bele nyugodtam visszafogtam magam mert elvárja és közben mégis a feltűnést igényli.. Akkor most mit tegyek, hogy nyugodjak bele ebbe, vagy min változtassak?


2011. nov. 5. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
20L25F
2011. nov. 5. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
semmin se változtass. Szeressétek egymást, legyetek boldogok.
2011. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

tarkólövést esetleg tudom ajánlani,zsidók ellen hasznos volt

a 40 es évekbe

2011. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha állandóan azt akarod bizonygatnod magadban,hogy nem te vagy a tökéletes a párod számára,akkor nem is leszel az soha.Remélem érted.
2011. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyj fel több idegesítő szokásoddal, például:

a kapcsolatotok tönkretétele.


Amit leírtál, a pasid jól érzi magát veled, szépnek talál, és örül, hogy végre olyan embert talál, akivel kölcsönösen szeretik/megértik/tisztelik egymást.


Most te meg erre (HOGY MINDEN OK) elkezdesz problémázni.


MI A VÉRERES KÉKERES LÓPÉNISZÉRT?!?!?!


Álljál le, dőljél hátra, és érezd magad nagyon jól.

2011. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!