Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes férfiak miért játsszák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért játsszák el a haverok előtt, hogy nem szeretik, nem tisztelik a barátnőjüket, miközben kettesben meg nagyon odaadóak és mindig elmondják és kimutatják a szerelmüket?

Figyelt kérdés
2023. dec. 22. 13:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
9. Sokszor maga a nő is elvárja.
2023. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen taknyok csinálják csak ezt.

Ismerem a jelenséget.

Azért van, mert a szintén éretlen takony haverok bármiféle érzelemkifejezésre elkezdenek ilyen esetekben jújjogni, hogy mekkora papucs, beidomította az asszony hahaha.

Fel kell nőni és/vagy normális közösséget találni.

2023. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a nő visekkedése olyan hogy ezzelckivivja hogy ampasi ezt megtegye vele es még csak sajnalat sincs a oasiban a nő felé, vagy a pasi annyira nemmis szereti csak ugy elvan vele, es persze ilyenkor a haveroknak megmutatjuk hogy mj hordjuk a gatyeszt
2023. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
7. Például fájdalmat is okozott előttük szándékosan, azért nem mondom, hogy megütött, mert nem az a klasszikus pofon vagy ököllel verés volt. Meg ilyeneket mond, ha beszélek, hogy "kussolj már b+". Meg hogy este milyen sokat fogunk b.aszni. Meg kibeszéli az intim dolgaimat, pl hogy milyen módon szőrtelenítek odalent, de hozzáteszi, hogy azért nem mindig szőrtelen, meg hogy véreztem az első szexünknél (vele veszítettem el a szüzességemet).
2023. dec. 22. 15:27
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

14, köszi

Hát őőőőő... ez nettó tirpák. Férfiként mondom, hogy az ilyet úgy bszd ki az ablakon hogy lába se érje a földet.

2023. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem szeret téged. Ez teljesen biztos.
2023. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Írtam, hogy nem szeret téged, se nem tisztel.


(#1)

2023. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Jezusom, ez gusztustalan. Nalunk sincs egyenjogusag otthon (ahogy sztem nem is kell h legyen mert nem vagyunk egyformak) de soha az eletbe nem beszelne ilyeneket a ferjem, sot mar azert is raszolt a haverjara ha elottem karomkodott(!) mert nem noi tarsasagba valo beszed.

Es pl az elozo feleseget nem nezi semmibe de meg rola se tudok semmit ilyen teren, mert egyszeruen nem illik ilyenrol beszelni es kesz.

szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"mert nem noi tarsasagba valo beszed"


Mekkora begyöpösödött seggfej. XD

szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Akkor erezd jol magad az alpari tusko ferjeddel aki kidumalja a baratnoid elott hogy milyen a fsza:D

Vagy ha a ti tarsasagotokba no letetekre valo az ilyesmi, es emiatt nem ertesz egyet, az megint nem az en ferjem szegenysegi bizonyitvanya. Mondjuk szerintem teged lehet nem tisztelne meg azzal hogy figyel a beszedere elotted...

szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!