Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes férfiak miért játsszák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért játsszák el a haverok előtt, hogy nem szeretik, nem tisztelik a barátnőjüket, miközben kettesben meg nagyon odaadóak és mindig elmondják és kimutatják a szerelmüket?

Figyelt kérdés
2023. dec. 22. 13:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Mert igazából nem szeretik, tisztelik a párjukat.
2023. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem szép dolog, szerintem csak a szex miatt játsszák meg, hogy odaadóak.
2023. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
A nő előtt színészkedik és a haverok előtt őszinte. A nővel csak a szex miatt, kényelmes élet miatt van, vagy azért, hogy elmondhassa, hogy párja van, de le fogja cserélni mint a sicc ha szerelmes lesz másba (főleg ha az a nő zöld utat ad neki).
2023. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg gyakran a haverok előtt színészkednek. A férfiak közt mindig is divat volt ez a suttyóság.
2023. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg suttyók között, DE normális férfiak között ez nem gyakori jelenség.

Képes összeveredni mérgében, vagy megszüntetni a barátságot hogyha a szerelmét kritizálják még jogosan is. Annyira elveszi az eszét a szerelem. De még hogyha nem is beszélhetünk szerelemről akkor is ha szereti, vagy legalább tiszteli a partnerét nem hagyja, hogy a barátai csúnyán beszéljenek róla pláne nem csatlakozik a beszélgetésbe.

2023. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

5

Meg lennél lepődve, mennyire normálisnak, remdesnek tűnő férfiak csinálják ezt... Szerintem sem jó amúgy,

2023. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%

Tudnál konkrétumot hozni? Mert szerintem abszolút nem mindegy a szint.


Mert én is szoktam hasonló módon viccelődni... de pont az a humorfaktor benne, hogy mindenki tudja, hogy ez nem igaz.


Pl egyszer sikerüt fejberúgni az asszonyt. Álltunk egymással szemben, ő leejtett egy ruhadarabot, én meg megragadtam lábujjal és felemeltem a kezemhez.... ő ugyanebben az időben tradícionális módon lehajolt érte. Bele a térdembe amit pont akkor húztam fel.

Kicsit belilult az arca.

A haveork előtt nyilván azt mondtam hogy nem viselkedett, jól arconrúgtam. Természetesen senkiben fel sem merült, hogy tényleg ez történt.

DE párom is ugyanezt mondta a munkatársainak, hogy "a férjem arconrúgott". Ott is poénra vették, mert ők is pontosan tudják jól, hogy nem erőszakról van szó.

2023. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Nevezzük kisfiúknak.
2023. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Mert a haverok elott kemenynek es lazanak kell lenni. A ferfi nem engedheti meg a gyenges kimutatasat az ismerosei kozott mert betamadjak.
2023. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
9, neked aztán komoly bartságaid lehetnek:DD
2023. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!