Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jogos a féltékenysége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos a féltékenységem, ha a barátnőm (távkapcsolat) kettesben ebédelt tegnap a férfi kollégájával?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban van a kollégáival, és mivel jelenleg havonta csak egy hétvégén tudunk együtt lenni, szinte minden hétvégén kimegy a kollégáival egy vacsorára, vagy egyet beszélgetni.. Ez mennyire aggasztó? Nyilván tudom azt is, hogy meg kell bíznom benne...


Azt tudom egyébként, hogy sok férfi barátja volt régebben is, sokkal jobban kijön a férfiakkal barátként.


Más városba költözött munka miatt, így megértem nyilván, hogy nem akar minden hétvégén egyedül maradni a lakásában..


27/F, 26/N



2023. okt. 28. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Normális program, rengeteg helyen jó a közösség, nekem is vannak barátaim előző munkahelyekről (férfiak is, nők is), akikkel még mindig tartjuk a kapcsolatot és találkozunk. Egyik kollégámmal régen többször beültünk enni, inni valamit meló után, akivel egy irányba jártunk haza, egyikünk se mászott a másikra, általában csak beszélgettünk átlagos, mindennapi témákról, mint a barátok.

De nyilván nem azt mondom, hogy soha nem történt még olyan a világon, hogy kollegák összejöttek volna egymással erre-arra, de ennyin még felesleges aggódni, egyéb dolgokra figyelj inkább, hogy mennyire örül neked, ha együtt vagytok, milyen a kommunikáció, stb, mert ha más is érdekli, akkor te kevésbé fogod. Ha nincs semmi gyanús jel, akkor meg valószínűleg tényleg csak elmennek kajálni.

2023. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Arra figyelj oda hogy veled hogyan viselkedik. Abból ki lehet következtetni hogy együtt kéne maradni vagy inkább külön. A harmadik személy csakis oda tud "beférkőzni" ahol eleve gyenge lábakon totyog a párkapcsolat...
2023. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Tapasztalatom alapján férfi és nő között ritkán működik a barátság, mert az egyik fél rendszerint többet akar és egy görbe estén történhet ez-az. Szerintem jó volna egyszer ott lenned, amiből láthatnád milyen kapcsolatban vannak.


Illetve azt is gondolom, hogy távkapcsolat hosszútávon nem működik, így ha egyikőtök nem akar zárós határidőn belül költözni, nem fog ez menni.

2023. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem EGY férfival (és mindig ugyanazzal) ebédel, hanem egy többtagú társasággal, akkor nem kell belelátni semmi rosszat.
2023. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Semennyire nem jogos, sőt, elfogadhatatlan.
2023. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem érthető,ha esetleg veled távolságtartóbbá vált,miközben arra az egy kollégára elkezdett úgymond fixálódni.Szóval rendszeresen csak vele és csak kettesben járkál el.Ez esetben jogos.

Más esetben nem biztos,hogy van alapja,persze értem,hogy bizonytalan vagy a távkapcsolati jelleg miatt.Valószínűleg valamiféle hiányérzeted támadt érzelmi téren.Mindenképpen érdemes lenne ezt felhoznod,nem támadó és számonkérő hangnemben a partnerednek.

2023. okt. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Elhagynálak, ha ilyenen hisztiznél, hogy a munkatársammal kajálok. Miért, tilos, vagy mi a fene?
2023. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ritka az igazi noi-ferfi baratsag... Nyilvan ezzel nem azt mondom, hogy a baratnodnel nem az van.

De valljuk be sok munka "baratsagbol" lesznek a szeretok. Mindig ezzel a ferfival megy ebedelni, es egyedul?

2023. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
3 hónapja tetted fel a kérdést saccper és még mindig ezen lamentálsz. Azóta gondolom ugyanaz, vagy rosszabb a helyzet. Ha nem tudsz neki hinni és a szerelmetekben se hiszel akkor fölöslegesen vagytok együtt. Valahol meg is értelek, mert keveset vagytok együtt. Jobb lenne nektek külön.
febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3, teljesen egyetértek!
febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!