Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jogos a féltékenysége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos a féltékenységem, ha a barátnőm (távkapcsolat) kettesben ebédelt tegnap a férfi kollégájával?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban van a kollégáival, és mivel jelenleg havonta csak egy hétvégén tudunk együtt lenni, szinte minden hétvégén kimegy a kollégáival egy vacsorára, vagy egyet beszélgetni.. Ez mennyire aggasztó? Nyilván tudom azt is, hogy meg kell bíznom benne...


Azt tudom egyébként, hogy sok férfi barátja volt régebben is, sokkal jobban kijön a férfiakkal barátként.


Más városba költözött munka miatt, így megértem nyilván, hogy nem akar minden hétvégén egyedül maradni a lakásában..


27/F, 26/N



2023. okt. 28. 10:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%
Kerdezo, te mohamedan vagy?
febr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"jelenleg havonta csak egy hétvégén tudunk együtt lenni" - Miért?

"szinte minden hétvégén kimegy a kollégáival egy vacsorára, vagy egyet beszélgetni" - Addig örülj, amíg elmondja.

Tehát ő ráér minden hétvégén egy vacsorára. Lehet, hogy inkább veled szeretne menni. Te miért nem érsz rá?

márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12 vagyok, most látom, hogy régi a kérdés. Minden rendben azóta?
márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!