Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért nehéz megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért nehéz megérteni, főleg a nőknek?

Figyelt kérdés

Hazamész, nem piásan, csak kiégve a melótól.

Hogy le eresz, nekiülsz TV-zni, játékgépezni, zenét hallgatni, lőni, bármi.

Mire a párod lenyomja a "Mékelleztcsinálnimiértnemvelemfoglalkozolinkábbmi?" dolgot. És miért nem érti meg, hogy ezzel őt és magam védem, mert másképp rázúdulna a napi szartengerem, és pár nap múlva azt kívánná, hogy haza se menjek.


2023. nov. 7. 21:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
85%

19


De ugye az sem zavar, ha a nejed is csak heverészik otthon.

2023. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu. Javaslom kérdezd meg tőle mit nem lehet ezen érteni és megérteni! Vagy komolyan nem értem mit vársz egy erősen általánosító kérdésre válaszként...

37 voltam

2023. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, nem látom sehol mit dolgozol..mi az a munkakör ami téged ennyire kikészít nap mint nap? És ne haragudj de akkor sem értek egyet. Én jó magam 3 gyerekből származok, mindkét szülőm dolgozott, 3 gyereket munka mellett neveltek fel. Nekem kettő van, szintúgy munka mellett. Hogy a kórházi éveimben hány halottat láttam azt inkább nem mondom. Szerinted és többek szerint 3 gyerek és munka mellett a szüleimnek - meg ugye akár nekem is - volt olyan, hogy hazajövök és hagyjatok békén? Mi van amikor épp fáj valami a gyereknek és órákat bömböl, megjegyzem 3 gyereknél nem ritka. Mosni kell, főzni , takarítani,tanulni velük, meg még sok minden ami mindennapi teendő. Tudom, nem kell 3 gyereket csinálni de nem ez a lényeg. Hanem az, hogy ma sokan annyira kényelmesek vagy gyengék fizakilag és mentálisan is, hogy egy normál munkanap szerintük emberfeletti megterhelés amit ki kell "én időmmel" kompenzálni mert másképp beleőrülnének.

Ami a te konkrét esetedben nekem zavaró, hogy ez az első ami neked kell ha hazajösz. Mondjuk ha a párod jönne haza és nap mint nap az lenne az első, hogy leül és felhívja a barátnőjét és egy órát beszélnek, rád se hederítve, se háztartás, se te, senki nem érdekli csak a barátnő akkor talán ha te nem is , mivel te meg játszanál közben, de egy normálisabb pasi szerintem kiakadna. Gyere haza, legyünk együtt, csináljuk meg a házi dolgokat együtt, dumálunk egyet stb . Aztán később én elmegyek edzeni egy órát te elmész játszani egy órát, bármi... De ha neked a legfontosabb az egész világon, hogy játszani tudjál, ez mindennél fontosabb, ez az első aztán ha kiélted akkor jöhet a többi, akkor ez idegesítő és nem is okés egy kapcsolatban. Szóval ismétlem magam, mit is dolgozol ha nem titok, nem találtam meg sehol, ha mégis írtad akkor elnézést.

2023. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk mindennap van énidőnk, meg is örülnék egy olyan pasitól, aki mindig a seggemben van.
2023. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
34%
Azt mondom én is, hogy valóban: nem kell egy ilyen embernek kapcsolat. Büntetés mindkét félnek ez a fajta hozzáállás-.
2023. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
A válaszaitok alapján a megoldás: Meló után, BÁRHOVÁ menjen el az ember 1 órára, csak ne haza. Értem.
2023. nov. 8. 19:45
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
36: Akkor mért költöztetek össze? Nem kell összeköltözni.
2023. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A megoldás az, hogy olyan nővel vagy együtt, akivel megy az értő kommunikáció. És ez nem azt jelenti, hogy elfogad mindent, ami te vagy, hanem hogy találtuk minden helyzetre kompromisszumos megoldást. Pl. erre is. Játszol egy órát, de utána csináltok valamit közösen.
2023. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
74%

És ha gyerek lesz?

Majd akkor is ezt csinálod? A nő lássa el a gyereket, háztartást, és veszodjon még egy nyamlila férjnél is, aki nem bírja a napi életet?

2023. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
75%
Bár ez lett volna a legnagyobb problémám a párkapcsolataimban. Valamint ez lett volna a legnagyobb gondom az életben! De akkor olyant kell keresni, akivel tudtok kompromisszumot kötni, mint azt előttem is írják. A kompromisszum leényege: Mindkét fél enged.
2023. nov. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!