Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért nehéz megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért nehéz megérteni, főleg a nőknek?

Figyelt kérdés

Hazamész, nem piásan, csak kiégve a melótól.

Hogy le eresz, nekiülsz TV-zni, játékgépezni, zenét hallgatni, lőni, bármi.

Mire a párod lenyomja a "Mékelleztcsinálnimiértnemvelemfoglalkozolinkábbmi?" dolgot. És miért nem érti meg, hogy ezzel őt és magam védem, mert másképp rázúdulna a napi szartengerem, és pár nap múlva azt kívánná, hogy haza se menjek.


2023. nov. 7. 21:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
77%
#19 nem azért mert hallani akarom, hanem mert segíteni akarok a páromnak, aki csak ki akarja beszélni a dolgot. A terápia is így működik. Amúgy halott csecsemők meg megerőszakolt 5 évesek stb nem mindennapos dolgok. Előfordulnak, de nem olyan gyakoriak. Ha magába akar zárkózni, tegye, szíve joga, én viszont nem fogok maradni végignézni, amég az elfojtásból valami komoly mentális probléma fejlődik ki.
2023. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

21.


De miért rántsalak téged is a szarba, ha nekem bőven elég leeresztő szelep, hogy kikapcsolom az agyar 60 percre egy videójátékkal, vagy sorozattal, vagy egy zenével, majd újra visszakapcsolok az APA-FÉRJ-EMBER szerepbe? Van aki piál a kocsmában, a párod TV-zik, melyik a jobb?

2023. nov. 8. 10:14
 23/51 anonim ***** válasza:
84%
Én személy szerint pszichológus vagyok, nekem ez a munkám. És valószínűleg csak gondolod, hogy az az 1 óra elég, és a gondok elmúlnak, de pont azért, mert nem dolgozod fel őket, hanem elnyomod, attól még nagyon is ott maradnak.
2023. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
84%
Azért szerintem mmikor hazaér a pàr későbben haza érő tagja, az a minimum hogy megbeszélitek egymással kinek milyen napja volt. Természetesen aztán lehet egy kicsit kikapcsolódni is, de az otthoni feladatokból is mindkét fél kiveheti a részét. Amúgy meg ha nem szereted vagy már nem szereted a párod, hagyd el, szakíts vele hamar! Ha nemcsak azért vagy vele hogy legyen valakid akkor rendben van, de ha csak azért akkor nem érdemes egymás idejét tovább húznotok!
2023. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

SZAKÍTÁS


Miért kéne szakítani???? Mitől lenne másabb, ha valaki meló után nem beszél a párjával, mert a dilidokinál ül, óránként 10-20-50-XX összegért, vagy otthon lazít?


Rühellem ezeket a nyálas, büfészakos dumákat, de miért nem lehet egy embernek a családja és a melója mellett "ÉNIDŐM"???


Mellesleg a beszéljük meg a dolgokat, legyen bizalom a másik felé, nyílj meg,... ugye vicceltek???

Hiszen itt, a Gyakorin olvasom folyton, hogy még a telefonotokba sem nézhet bele a másik (Miért is nem, ha nincs senkid? >:) ), sőt a bankkártya PIN-jét sem adod neki meg. A PÁRODNAK, akinek szültél...vagy legalábbis ezt adtad be neki, és akivel van egy 35 éves hiteled.

2023. nov. 8. 10:34
 26/51 anonim ***** válasza:
2%

23. Jajjj. Ennyit a szakmaiságodról. Azt tudtad hogy a Föld lakosságának ma már a 95%-a pszichológus? Oltári nagy kamu "szakma" lett, 100-ból jó ha van 1-2 akit pszichológusnak lehet nevezni. Amióta ma már bárki yt pszichológus, festő-mázoló, autószerelő, hentes, műkörmös stb. lehet, azóta a pszichológus is röhej foglalkozássá vált. Pszichológus vagy? Én is! Ellenben nekem még van 10 más szakmám is. Aztán lehet hogy jövőre lesz még mellé kettő.


Ó igen, a mai embereknek nem lehet semmit sem mondani, mert az egójuk nem engedi, ellenben elvárják hogy a saját problémáikat más oldja meg. Ha ügyesek, ha sikerül nekik valami az az ő érdemük, a rossz dolgokról ellenben mindig más tehet. Na meg a körülmények. Ellenben éljen a tiktok, wifit még a föld mélyébe is. Azt tudtad hogy a sok jóságos ember csak félemből és érdekből jópofizik? Addig van haverság amíg a személyes érdek megkívánja, utána már vérre megy a dolog. Rosszak a párkapcsolatok? Miért? Milyen a viszonyuk az embereknek a természettel?


Teljesen felesleges bárkivel is foglalkozni, érdek, érdek, érdek. Hála? Na azt már nem igazán ismerik. Sírás ezerrel mindenért. Meg is érdemlik.

2023. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
79%
#26 persze, nekem is csak úgy osztogatták mindkét diplomámat, és szakképzési bizonyítványaimat. Nem kell hinni benne. Nem kell pszichológushoz járni. De információ nélkül idegenek szakmaiságáról ítélkezni, a “jobban tudok mindent is” “elv” alapján, mit ne mondjak, nem intelligens lépés.
2023. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem párkapcsolat ha csak "elméletben" vagytok együtt.

Maradj a videójátéknál ha neked az fontosabb.

Azt mondanám ha pl le lenne tisztázva hogy heti 1-2 nap max amikor a hobbidnak élsz az még rendben van.

De nekem az a gyanúm hogy nálad rendszeresebb.

2023. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van olyan férfi aki velem foglalkozik, addig nem kell olyannal legyek aki nem.
2023. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Nagyon az jön le, hogy inkább jobb 1 óra a kocsmában a meló után, mint 1 óra otthon. Komolyan kezdem megérteni azokat, akik így csinálják. De hogy a saját lakásomban miért nem lehet napi 1 óra nyugtom azt nem értem. Tényleg jó, hogy nem nősültem.
2023. nov. 8. 10:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!