Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon független férfi képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon független férfi képes változni, ha halad előre a kapcsolat, vagy ez így már rosszul alakul?

Figyelt kérdés

Alig 3 hónapja vagyunk együtt, még nem jutottunk el odáig, hogy egy egész hétvégét együtt töltsünk például.


Rengeteg ember van az életében és az x éve kialakult barátságai és a családja nagyon fontosak neki. Érthető okokból, mivel a távolság engedi, minden hétvégén elmegy hozzájuk. Én csak havonta 1x tudok hazamenni.


Messengerezni nem szeret, az elején viszont igyezett nagyon lelkes lenni ebben is. Azóta egyre ritkábban ír, akkor se ha van szabadideje, legfeljebb nekem válaszolgat. Az elmúlt 2 hétben van ez így, csak akkor csináltunk valamit, ha én felvetettem. Nem igazán van hová menni se már így ősszel, esőben, az a baj. Moziba voltunk 3x.


De ha heti 1 vagy 2 fél napot együtt vagyunk, akkor semmi kétségem afelől, hogy szeret, nagyon cuki és odaadó. Már az elején megmondta, hogy a games haverjai nagyon fontosak neki, minden este játszanak és ez náluk life update is.


Kaptam már olyan tanácsot, hogy ez egy olyan dolog, amibe nem mehetek bele. A barátaival való kapcsolatot nem hasonlíthatom össze a miénkkel. Egy többéves, együttélős kapcsolatban nem fog minden este játszani a férfi, mert akkor már fontosabb neki a kapcsolata, ez alap. Ezt engedjem el, majd alakul és ha zavarná valami bennem, azt biztos mondaná. Nem mondja, csak alig keres, ha én nem keresem, akkor nem ír, 2 hete megy ez.


Vannak amúgy barátaim elegen, de mindenki éli már a saját, felnőtt életét, akár párral, akár nem, dolgozunk, senki sem olyan, hogy minden nap haverok-csajok valamilyen formában, mert erre időt sem lehet szánni. Van, amikor annyi egy estém, hogy bevásárolok, megfőzök, torna vagy film és alvás. Lehet ez uncsi, de nekem nincs annyi fizum, hogy rendelgessek kaját.


Az meg a páromnak és nekem biztos nem segít, hogy kezdődik a téli depresszív időszak, és beszéltünk már erről, hogy mind a ketten nehezen viseljük. :/


Fogadjam meg az ismim tanácsát és hagyjam a saját tempójában haladni? Ha hagyom, h ő keressen, amikor hiányzom már neki? Nem akarok rátelepedni, nekem volt egy ilyen udvarlóm, és tudom, az borzalmas érzés...



2023. okt. 25. 10:19
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
9%
Ha a saját vágyad volt akkor mit nyavúkolsz? Az élet nem habostorta , hanem a legnagyobb iskola tele pofonokkal, senkit se kímél. Te gyenge vagy, csak jobb erre-arra ráfogni. Így nem lesz belőled semmi. Talán még tanárként se.
2023. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem hagyd a francba ezt az egészet.. 3 hónapja vagytok együtt, de több érv szól a szakítás mellett,mint a maradás mellett.

Nem is írom le a véleményemet egy ilyen emberről..

Ne hagyd magadat,nem akarhatod ezt hónapokig vagy esetleg évekig csinálni,ugye?

2023. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
77%

Ez csak egy kamu kérdés, egy mentálisan nagyon beteg embertől.

Pszichológus vagyok, és szándékosan vártam két napig a válaszommal, vártam a "fejleményeket" a kérdező kommentjeiben. Mára megérett a válaszom, amit már már tegnap előtt is okkal előre sejtettem.

2023. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!