Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon független férfi képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon független férfi képes változni, ha halad előre a kapcsolat, vagy ez így már rosszul alakul?

Figyelt kérdés

Alig 3 hónapja vagyunk együtt, még nem jutottunk el odáig, hogy egy egész hétvégét együtt töltsünk például.


Rengeteg ember van az életében és az x éve kialakult barátságai és a családja nagyon fontosak neki. Érthető okokból, mivel a távolság engedi, minden hétvégén elmegy hozzájuk. Én csak havonta 1x tudok hazamenni.


Messengerezni nem szeret, az elején viszont igyezett nagyon lelkes lenni ebben is. Azóta egyre ritkábban ír, akkor se ha van szabadideje, legfeljebb nekem válaszolgat. Az elmúlt 2 hétben van ez így, csak akkor csináltunk valamit, ha én felvetettem. Nem igazán van hová menni se már így ősszel, esőben, az a baj. Moziba voltunk 3x.


De ha heti 1 vagy 2 fél napot együtt vagyunk, akkor semmi kétségem afelől, hogy szeret, nagyon cuki és odaadó. Már az elején megmondta, hogy a games haverjai nagyon fontosak neki, minden este játszanak és ez náluk life update is.


Kaptam már olyan tanácsot, hogy ez egy olyan dolog, amibe nem mehetek bele. A barátaival való kapcsolatot nem hasonlíthatom össze a miénkkel. Egy többéves, együttélős kapcsolatban nem fog minden este játszani a férfi, mert akkor már fontosabb neki a kapcsolata, ez alap. Ezt engedjem el, majd alakul és ha zavarná valami bennem, azt biztos mondaná. Nem mondja, csak alig keres, ha én nem keresem, akkor nem ír, 2 hete megy ez.


Vannak amúgy barátaim elegen, de mindenki éli már a saját, felnőtt életét, akár párral, akár nem, dolgozunk, senki sem olyan, hogy minden nap haverok-csajok valamilyen formában, mert erre időt sem lehet szánni. Van, amikor annyi egy estém, hogy bevásárolok, megfőzök, torna vagy film és alvás. Lehet ez uncsi, de nekem nincs annyi fizum, hogy rendelgessek kaját.


Az meg a páromnak és nekem biztos nem segít, hogy kezdődik a téli depresszív időszak, és beszéltünk már erről, hogy mind a ketten nehezen viseljük. :/


Fogadjam meg az ismim tanácsát és hagyjam a saját tempójában haladni? Ha hagyom, h ő keressen, amikor hiányzom már neki? Nem akarok rátelepedni, nekem volt egy ilyen udvarlóm, és tudom, az borzalmas érzés...



2023. okt. 25. 10:19
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha barátokkal is tölti az idejét az nem baj, de az igen, hogy téged akit elvileg szeret nagy néha figyelembe vesz. Miért nem lehet egyik hétvégén veled és a másikkal mással, vagy egyszerre?
2023. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mondja, csak alig keres, ha én nem keresem, akkor nem ír, 2 hete megy ez."


Hát ne haragudj, de ez semmiképp se egyenlő azzal, amit az ismi javasolt:


"Kaptam már olyan tanácsot, hogy ez egy olyan dolog, amibe nem mehetek bele. A barátaival való kapcsolatot nem hasonlíthatom össze a miénkkel. Egy többéves, együttélős kapcsolatban nem fog minden este játszani a férfi, mert akkor már fontosabb neki a kapcsolata, ez alap."


Többéves kapcsolatban te számítasz jobban, aha...Persze Pityu. 🤡


Most az elején és a többéves kapcsolatban is te neked kéne az első helyen lenni vagy egyforma helyen a barátokkal hiszen szerelmes beléd, veled tervezi az életét és nem a haverokkal.😁


Szerintem nagyon sürgősen szabadulj meg a pasastól, mert többet érnek neki a barátok, munka mint te és kétszer se nem mondom, hogy talonban tart!

2023. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

Van egy fél napos rutinunk minden hétvégén, azt mondta ezt ő is szereti és jó lenne mindig megoldani. Péntek este meló után átmegyek hozzá és szombat délelőtt ott vagyok. Szombaton mindig a családnál ebédel, kell nekik fizikai segítség a ház körül, ezt az időt nem venném el tőle, csak ha akarná! :) Én is mennék haza, ha tehetném, de én messze vándoroltam a szülővárosomtól.


A baj a sok gaminggel van, mert van, hogy átmegyek hozzá, de kb. Alvásidőig tolják. Mind a ketten baglyok vagyunk, de másnap munka van, es ha a haverok után szexelünk, stb. Akkor nagyon keveset alszunk és ez is frusztráló tud lenni, legalábbis nekem.

2023. okt. 25. 10:28
 4/53 anonim ***** válasza:
95%
Függő lesz vagy az és te a háttérben vagy minden szempontból. Mitől haladjon a kapcsolat előbbre ezek alapján???
2023. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
97%
Ez a gyerek nem kész egy kapcsolatra sajnos. Nem tudom hány évesek vagytok, de én biztos nem tűrném el, hogy átmegyek a csávómhoz, akit relatív ritkán látok és ő gépezik csak. Te meg úgy viselkedsz, mint egy igazi csicska, mindent eltűrsz és mosolyogsz hozzá. Nem kell veszekedni meg hisztizni, de el kéne mondani normálisan az igényeidet neki, mit vársz tőle, hogy akarsz időt tölteni. Ő a végtelenségig benne marad ebben a kapcsolatban így, hiszen nincs korlátozva, a nője kivárja amíg befejezi a játékot majd még szexel is vele. Nagyon kényelmes neki, kérdés neked jó-e ez így, amikor te tök magányos vagy.
2023. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
97%

ha a haverok után szexelünk, stb


Elég helyezi a játékot, a haverjait, a szülőkkel való minden áldott szombati ebédet.

Kva gyorsan menekülj. A közös gyerekkel is ott fog hagyni magadra.

2023. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

2-es egy pár hónapos kapcsolatban nem tervezed a másikkal az életed! Nagyon kínos ha pofára esel. Persze, van aki érzi, hogy ő lesz az igazi, de nálam ez sosem ment. És amikor egy pasas (tudta hogy rommá ment a nekem leghosszabb, 2,5 éves kapcsolatunk), elkezdett ostromolni, hogy most már költözzek hozzá (mikor az én lakásom a nagyobb), mert neki is a haverjai fontosak, nem fog másik városba költözni, ahol alig van munka. Neki amúgy nem volt diplomája, akkor hagyta ott az egyetemet és élősködni akart rajtam...

A jövőre vonatkozó terveket nem kell elkapkodni, de ha már a jelenben is alig van velem...

2023. okt. 25. 10:34
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
*eléd
2023. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
94%

de ha már a jelenben is alig van velem.


Hát ennyi. Neki evidencia, hogy ő ugye játszik - szépen várj a sorodra, hogy mikor alkalmas neki hogy megdugjon, addig foglald el magad szép csendben, csak ezért minek mentél át hozzá? - hacsak nem ezért a dugásért, hogy másnap felkelsz és kivág mint macskát szrni mert anyuéknál kell ebédelni.


3 hónap alatt egy hétvége ideje nem volt rád. Kuka. Ne állj a háttérben csillogó szemekkel, hogy igen életem nekem ez is elég ha jelzed, mikor szeretnéd belógatni végre, vége van-e a mai gamingnek, én ülök itt csendben türelemmel. Hát a lófszt.

2023. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
97%

Ha szerelmes akkor a fellegekben jár és ha nem is mondja ki, hogy te vagy a mindene akkor is veled tervezi az életét, mert a szerelem vak és öntörvényű! Ő egyenesen sz@rik rád (bocsánat a csúnya szó miatt, de ezt másképp nem igazán lehet leírni, mert nem fogod fel)! Te egy mellékvágány vagy és ha szexelni akar, unja a barátokat, a gépezést akkor előszed. Hétköznap is lehet találkozni! De ha sehogyse lehetséges akkor is megkérdezi mi újság, elmondja, hogy hiányzol, hogy szeret, hogy mit tervez veled hétvégén, ő is elmegy hozzád nemcsak te hozzá, felhív. Míg ő felőle két hete se kép se hang. Párkapcsolatban ilyesmi nem létezik!!!

Ismerkedés/randi alatt se ilyen hosszú idő és ha tényleg érdekled, tisztel akkor szól előre, hogy nem elérhető, de akkor se 2 hétre tűnik el! Érted? ^^

2023. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!