Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon független férfi képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon független férfi képes változni, ha halad előre a kapcsolat, vagy ez így már rosszul alakul?

Figyelt kérdés

Alig 3 hónapja vagyunk együtt, még nem jutottunk el odáig, hogy egy egész hétvégét együtt töltsünk például.


Rengeteg ember van az életében és az x éve kialakult barátságai és a családja nagyon fontosak neki. Érthető okokból, mivel a távolság engedi, minden hétvégén elmegy hozzájuk. Én csak havonta 1x tudok hazamenni.


Messengerezni nem szeret, az elején viszont igyezett nagyon lelkes lenni ebben is. Azóta egyre ritkábban ír, akkor se ha van szabadideje, legfeljebb nekem válaszolgat. Az elmúlt 2 hétben van ez így, csak akkor csináltunk valamit, ha én felvetettem. Nem igazán van hová menni se már így ősszel, esőben, az a baj. Moziba voltunk 3x.


De ha heti 1 vagy 2 fél napot együtt vagyunk, akkor semmi kétségem afelől, hogy szeret, nagyon cuki és odaadó. Már az elején megmondta, hogy a games haverjai nagyon fontosak neki, minden este játszanak és ez náluk life update is.


Kaptam már olyan tanácsot, hogy ez egy olyan dolog, amibe nem mehetek bele. A barátaival való kapcsolatot nem hasonlíthatom össze a miénkkel. Egy többéves, együttélős kapcsolatban nem fog minden este játszani a férfi, mert akkor már fontosabb neki a kapcsolata, ez alap. Ezt engedjem el, majd alakul és ha zavarná valami bennem, azt biztos mondaná. Nem mondja, csak alig keres, ha én nem keresem, akkor nem ír, 2 hete megy ez.


Vannak amúgy barátaim elegen, de mindenki éli már a saját, felnőtt életét, akár párral, akár nem, dolgozunk, senki sem olyan, hogy minden nap haverok-csajok valamilyen formában, mert erre időt sem lehet szánni. Van, amikor annyi egy estém, hogy bevásárolok, megfőzök, torna vagy film és alvás. Lehet ez uncsi, de nekem nincs annyi fizum, hogy rendelgessek kaját.


Az meg a páromnak és nekem biztos nem segít, hogy kezdődik a téli depresszív időszak, és beszéltünk már erről, hogy mind a ketten nehezen viseljük. :/


Fogadjam meg az ismim tanácsát és hagyjam a saját tempójában haladni? Ha hagyom, h ő keressen, amikor hiányzom már neki? Nem akarok rátelepedni, nekem volt egy ilyen udvarlóm, és tudom, az borzalmas érzés...



2023. okt. 25. 10:19
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
97%
De amúgy figyelitek hogy eteti a srác... a gémelés az neki láfj ápdét a barátokkal, minden este kell... de azért komoly kapcsolatot akar egy nővel, persze. Drága kerdező, látszik, hogy nem nagyon volt kapcsolatod még és elég alacsony az ömbecsülésed is. Ez a pasi téged minden szempontból háttérbe szorít, te az utolsó helyen vagy neki a listán. Ne akarj így élni, inkább próbáld meg fejleszteni magad, erősíteni az önbecsülésed és utána társat keresni, mert ez nem egy normális kapcsolat, amiben vagy. Csak képzeld el fordítva, ha te csinálnád meg vele ezeket a dolgokat, akkor hogy reagálna?
2023. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
97%

Ha már az elején nem szán rád időt és minden fontosabb nálad, akkor mit vársz, később mi fog változni? Hidd el, ha igazán fontos lennél neki, akkor több időt szentelne rád. A világ legbunkóbb dolga, hogy nőként te mész át hozzá, majd ő fogja magát és éjszakáig nyomja a játékot. Én ezt egyetlen egyszer sem tűrném, mert ennél megalázóbb dolgot nem sokat tudok elképzelni.


Gyakorlatilag amiatt vagytok még együtt, mert te hajlandó vagy teljes mértékben alárendelni magad az ő időbeosztásának. Az egész olyan, mintha hálásnak kéne lenned azért, hogy egy délelőttöt rád szán. Ne viccelődjünk már! Még egy baráti kapcsolat esetén is ultra ciki ez, nem hogy egy alakuló párkapcsolat esetén!

2023. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
96%

Yup, még igazi barátság esetén se normális amit művel veled, egyetértek a #12-el. Tulajdonképp egyöntetű válaszokat kaptál. Mindenki bólogat, hogy csak szexre vagy, viszont csak addig míg másba nem esik bele. Ráadásul nincs kizárva egyáltalán,hogy másokkal nem-e ismerkedik, nem-e fekszik le.


Én hogy menjek fél napra egy olyan pasihoz, akinek előbbre van a játék, mint én? Már amikor ezt kijelentette:


"Már az elején megmondta, hogy a games haverjai nagyon fontosak neki, minden este játszanak és ez náluk life update is."


Már akkor búcsút intettem volna neki örökre!


Te meg várni akarsz? Mire? 🤔

2023. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
9-es nem igazán róhatom ezt fel neki, mert a munkabeosztása sem olyan, mint az enyém. Én 9-17:00 az irodában ülök, neki extrém stresszes a munkája és nem sokat beszélhet róla sokszor hétvégén is dolgozik, így a kis szabadidejét igyekszik mindenkire is fordítani. Ha megbeszéljük, hogy velem programozik, akkor nem gamingel. De ha átmegyek, "random" (közel van, átugrom), akkor nem csak szexelni akarnék, hanem beszélgetni is, többet is, de addigra már lebeszélték a gamet a haverokkal. Neki ez nem a szeretnyelve sajnos, nem szokott bókolni se, semmit, soha. Mondtam már neki, hogy a nők szeretik a bókokat. Többször is. Egyet se mond, soha. :(
2023. okt. 25. 10:49
 15/53 anonim ***** válasza:
97%
Á, ez nagyon kuka. Ne pazarold rá az idődet.
2023. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
97%
Borzasztó rossz olvasni, hogy próbálod mentegetni, holott te is érzed a lelked mélyén, hogy ez nagyon nem normális, hiszen kiírtad a kérdést is.
2023. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok egy nagy tervező típus amúgy, ő viszont szereti betáblázni az idejét. Neki lesz sokkal nehezebb egy olyan nővel, aki szintén tervezős és még ennyi rugalmasság se lesz a kapcsolatukban. :O Nagyon hasonlít egy barátnőmre, neki 200% be van táblázva az össze hete. Nem bírnák egymast elviselni. Egy tervezős embernek kell valaki, aki rugalmas. A főnököm is ilyen alkat, már a 3. Házasságát kezdte. Nyilván mindenki ráun a másik rugalmatlan rendszerére.


2 nem tervező ember meg... őskáosz! XD 6 éves kapcsolatban nem lépnek előrébb pedig ők is a húszas éveik végén vannak.


Sajnos az a helyzet, hogy sem neki, sem nekem nem volt komoly kapcsolatom. :/ Elvégeztük az egyetemet, arra fókuszáltunk. Aztán jött a Covid és most sikerült csak megismerkednünk, itt teljesen kihalt volt minden is...


Szóval attól nem félek, hogy mást keres, mert egyszerűen nincs rá ideje!

2023. okt. 25. 10:56
 18/53 anonim ***** válasza:
96%
Se egy kedves szó, se közös programok, meghatározott időben hajlandó veled még szexelni is, fél napra beültet a "sarokba", mert haverozik, csúnya szóval élve egy guminő vagy számára.
2023. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

10-es nem ennyire rossz a helyzet, ő kivett szabit múlt hétre, tudta mivel fogja tölteni már azelőtt is, hogy megismert és csak 1x tudott làtni emiatt.


Találkoztunk hét közben is ám, az elején főleg.


De nagyon ritkán keres önszántából, azért el szokta mondani, hova tűnt el, most meg már nem, mert szerintem "tudnom kéne" hogy vagy alszik, vagy gamel.

2023. okt. 25. 10:59
 20/53 anonim ***** válasza:
96%

"Szóval attól nem félek, hogy mást keres, mert egyszerűen nincs rá ideje!"


Ez miért releváns abból a szempontból, hogy te nem vagy boldog ebben a helyzetben? Kit érdekel, hogy keres-e mást vagy nem? Nem elég már így is, hogy semmibe vesz? Mi kell még ahhoz, hogy észre vedd, ez az ember semmit nem tesz azért, hogy együtt legyetek, csupán a te alárendeltséged tartja életben ezt a "valamit".

2023. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!