Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felnyitni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felnyitni a férjem szemét, hogy leginkább az ő gondolkodásával van a baj?

Figyelt kérdés

Folyamatosan arról panaszkodik, hogy nincs ideje semmire, ő csak dolgozik és alszik. Ez jelenleg majdnem így is van, csak az a gubanc, hogy ő akarja így csinálni.

Ha elmondom neki, hogy csinálja másként, akkor megkapom, hogy persze, nekem könnyű, mert én otthon vagyok a gyerekekkel, miután elviszem őket suliba semmi megkötés nincs, azt csinálok amit akarok stb. Ez egyáltalán nem így van, de nem akarja látni.

Hogyan lehet egy ilyen beszélgetésnek nekifutni, hogy ne beszólogatásnak vegye?


2023. okt. 4. 14:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
65%

BABírom, hogy egyesek már egyből jönnek habzó szájjal fröcsögni, hogy "bezzeg ha nem dolgozna ennyit te panaszkodnál, hogy miért nincs pénz".... aztán csak kiderül, hogy emberünknek 8 órában kéne dolgoznia, de workaholic és önszántából tolja túl mindenféle hozadék nélkül:D


Kérdező!

Milyen a párod viszonya a gyerekekkel?

MErt ha te otthon vagy a gyerekkel, az azt jelenti, hogy nemrég születtek. Márpedig ha egy friss apuka nem akar a gyerekeivel időt tölteni.... az elég kellemetlen.

2023. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
8%

11.


Akkor váljanak el, kit érdekel a magánéletük? Akkor majd másért megy a nyüszi.

2023. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
74%
12, hát... te vagy itt a kategóriában, te olvasgatod más emberek magánéletét.... szóval.. tége dérdekel:D
2023. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
24%

13.


És írtam is egy véleményt az elején, amire a 11-es ráböffentett egyet.

2023. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Régebben mikor megismerkedtünk is ilyen volt a munkájával kapcsolatban, csak akkoriban nem panaszkodott, hogy csak dolgozik és alszik...

#10 Ezt már én is felajánlottam neki, de azt mondta, hogy ő ezt egy hétig sem birná csinálni. Tény, hogy 40°C lázzal is nekem kell menni a gyerekekkel, mert mióta nagyobbak, már nem tud velük fel óra utan mit kezdeni. Ezt is megértem, de ebben is neki kellene hozzájuk alkalmazkodnia, fejlesztenie kellene a közös kommunikaciójukat is, mert neki nem mennek a kézjelek se és a többihez meg végképp nincs türelme.

2023. okt. 4. 15:31
 16/43 anonim ***** válasza:
24%
10. Á, ilyesmit csírájában kell elfojtani. Méghogy a nő dolgozzon...!
2023. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
30%

15.


Ha minimálisan okos, akkor szó nélkül eltűnik az országból, egy sárkánymentesebb övezetbe.

2023. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Már nagyok, iskolás korúak. GYOD-on vagyok.
2023. okt. 4. 15:33
 19/43 anonim ***** válasza:
66%

Miért akarod bebizonyitani, hogy az ő gondolkodásával van baj?

Ha iskolásak a gyerekek akkor miért nem dolgozol?

Tehát fél 5-től túlórázik és nem fizetik ki, akkor miért csinálja este 9-ig?

8 helyett 6 ra megy mit akar elkerülni?

mióta vagytok házasok?

Szereti a munkáját vagy menekül a munkába?

fel kell tenni neki egy csomó kérdést, hogy lássa mi a helyzet, hogy válaszolja meg miért van a munkaidő túl, és munkaidő előtt a munkában?

mire szeretne, hogy ideje legyen, ha mindig dolgozik, és miért nem teszi akkor szabaddá magát amikor vége a munkaidőnek?

miért nincs hobbija?

mit használ kifogásnak, hogy ne tegye meg amit megtenne?

milyen életet szeretne élni?

stb kérdezzél inkább tanácsok helyett, hogy mit akart, és miért nem valósitja meg

vagdalkozás és egoharc helyett pl

2023. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
31%
17. Ja, én is ezen gondolkodtam, mi hiányozhat még az életemből. Tényleg szuper jó ez a hely, és rájöttem, hogy már csak egy ilyen feleségre lenne szükség, aki feladatokat ad, beosztja az időmet, a pénzemet és az életteremet. Ezen kívül tényleg, minden klappol az életemben.
2023. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!