Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felnyitni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felnyitni a férjem szemét, hogy leginkább az ő gondolkodásával van a baj?

Figyelt kérdés

Folyamatosan arról panaszkodik, hogy nincs ideje semmire, ő csak dolgozik és alszik. Ez jelenleg majdnem így is van, csak az a gubanc, hogy ő akarja így csinálni.

Ha elmondom neki, hogy csinálja másként, akkor megkapom, hogy persze, nekem könnyű, mert én otthon vagyok a gyerekekkel, miután elviszem őket suliba semmi megkötés nincs, azt csinálok amit akarok stb. Ez egyáltalán nem így van, de nem akarja látni.

Hogyan lehet egy ilyen beszélgetésnek nekifutni, hogy ne beszólogatásnak vegye?


2023. okt. 4. 14:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
20%

Trollkérdésnek tűnik, de amúgy ha nem dolgozna csak valami 4 órás alibit, és épphogy lenne pénzetek, te mennél el mellőle elsőként, mert "jajj, kevés a pénz".


Vagy az kellene, hogy sok pénzt is hozzon és otthon is legyen? Akkor ajánlok neked párnak környékbeli öreg káder nyugdíjasokat, ott megvan az ötszáz nettó a nyugdíjjal és 0 percet kell érte dolgoznia. Mikor dupla nyugdíj van, akkor milliót kap.

2023. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%

"Ez jelenleg majdnem így is van, csak az a gubanc, hogy ő akarja így csinálni."


Ezt nem értem. Gondolom, mivel ő a családfenntartó, nincs más választása. Az "ő akarja így csinálni" részét kicsit pontosítanád?

2023. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
23%
1. válaszolónak igaza van!
2023. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
71%

Az ovevel is valoszinuleg, de a te gondolkodasoddal biztosan baj van.

Igy nem lehet kommunikalni, ahogy a cimben leirod.

2023. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Ha otthonról dolgozik, akkor van, hogy már hajnal 5-kor belép és este 8-9-ig csinálja. Túlórát nem fizetnek neki, ugyanúgy 8-16:30-ig van a munkaideje. Heti 1 nap kell bejárnia, akkor is 8 helyett már bemegy 6-ra és csak azert van 16:30-ig, mert már a kollegák szóltak neki, hogy álljon le a túlbuzgással, de ha hazaér, azonnal belép és folytatja a munkát. Mikor szóltam neki, hogy ez nem egészséges, akkor megkaptam, hogy nekem már az is baj, hogy szereti a munkáját...
2023. okt. 4. 14:36
 6/43 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell senkinek "felnyitni a szemét". Gondolom a férjed nem értelmi fogyatékos, lehet vele beszélni. Kérdés, hogy te képes vagy-e őt egyenlő partnerként kezelni, nem pedig úgy mint egy hitetlent, akit meg kell térítened.


Amúgy meg a családfenntartót nem kellene az időbeosztással bszogatni, mert egyszer elege lesz és tényleg elmegy alibi négyórázni.. (1. válaszolóra utalva)

2023. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%

5. Tudod miért menekül egy férfi a munkába?

- pénz

- otthon szarabb.


Mondtad, hogy nem fizetnem túlórát......

2023. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
nem fizetnek*
2023. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
#5 Ajaj, ez úgy tűnik, mintha baromira nem akarna részt venni a család életében és a munkába menekülne. Ezzel mélyebben kéne foglalkoznotok, ülj le vele beszélni és kérdezd meg tőle, hogy mi miatt menekül a munkába munkaidőn kívül is.
2023. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem cseréltek? Te dolgozol, ő marad otthon.
2023. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!