Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is igy látja egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is igy látja egyes nők mentalitását?

Figyelt kérdés

Adott a kővetkező.

A férfi mindenben változzon, a férfi mindent tegyen meg a nőért, és mindig az ős érdekét nézze. Cserébe a nő fel kínálja a lehetőséget, hogy lehet hozzá alkalmazkodni, tolerálni az hogy ő nem tökéltetés, mert ez csak a férfitól elvárás.

Ha bármilyen probléma van az életben, pl valaki elhízott.

Ha a férfi hízott el, akkor nyomás egyedül lefogyni, és 6 kockáig meg se álljon. Támogatást nem kap, csak a fülrágást, hogy csináljál már magaddal valamit, mert igy nem vagy elég jó.

Ha a nő hízott el, akkor a nőnek meg se kell mozdulni, amig a párja nem áll mellé, és nem megy vele edzeni. Soha egyetlen szóval nem lehet megemlíteni, hogy igy nem jó. És minden egyes dkgnál el kell mondani százszor hogy ez milyen jó dolog, mekkora teljesítmény.



#női elvárás #női mentalitás #női hozzáálás #férfiakkal szembeni elvárások
2023. okt. 1. 10:32
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
73%

Igen, pontosan ez a szokásos kiforgatásotok... Van itt kb 4-5 incel akiknek az ismétlődő kérdéseibe odamentek szétsavazni őket oké. De itt nem áll meg a történet. Hanem én napi szinten látom az összes normális és semleges kérdésben is már ezt, normális párkapcsolatban élő nemincel emberek kérdéseinél is hogyan viselkedik itt csomó nemnormális nő, a férfiakat gyalázva, meg incelezve olyanokat is akik kapcsolatban vannak. És ennyire jellemtelenség van hogy ezekután még incelekkel jönni, holott negyedannyian vannak mint ez a mostanra felgyűlt gyalázkodó férfigyűlölő itteni "törzsgárda". Akkor miről beszélünk? 10 random kérdésbe benézek (nem incel kérdésekbe!) és abból legalább 5-6ba már ott gyalázzátok a kérdezőt meg a férfikommentelő normálisabb embereket is rommápontozva oltogatjátok. És a maradék 4-5be is lesz legalább 1-2 ilyen feszültségszító kiforgató erőszakos agresszív hülye nőnemű, a tieitek közül. És akkor még megy a mutogatás az incelekre hogy ők a hibásak, hát grat. Növesszetek gerincet esetleg, mert ez így még annál is aljább ezerszer mint amire itt páran hivatkoztok.

Vannak az oldalon normális nők is bőven, szoktam látni őket. Nem pontozzák rommá a többieket, nem gyűlölködnek a férfiakra, talán példát kellene venni róluk és normális nőként viselkedni. Ja várj azt nem lehet hiszen tudom az incelek...

2023. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
17%

Semmi kiforgatásról szó nincs, tényeket közlök. Tény, hogy az incelek undorító kérdéseket és válaszokat ontanak magukból, tény, hogy szidják agyba-főbe a nőket és mindenért is őket okolják.

Honnan tudod, hogy 4-5 incel van csak? Na és azt, hogy nem ugyanennyi femináci, akik az incelekhez hasonlóan ismételgetik a fröcsögésüket? Látod neten keresztül a válaszolókat vagy pontosan honnan ez az adat..?

Elég régóta itt vagyok a kategóriában, tény és való, hogy vannak férfi gyalázó elmeháborodottak női oldalon is, ehhez kétség nem fér, én ezt soha nem is tagadtam. De valahogy nem azt látom, hogy elárasztják a topicot és majd minden normális kérdés alatt fröcsögnek. Hol van ez a sok kérdés és gyűlölködő komment? Férfi oldalról is bőven hemzsegnek az agresszív, hülye, undorító stílusban író kommentelők, az ő viselkedésüket miért nem kritizálod??

Nem kell egyből többes számban írni, soha nem megyek heccből normális kérdések alá férfiakat szidni, sőt nem egyszer van, hogy kiállok adott kérdező/válaszoló mellett, ha úgy érzem, hogy tök alaptalanul támadják. Egyszerűen csak picikét nevetségesnek tartom, hogy már sokadjára látom a kiakadásodat/kiakadásotokat a feminácik miatt, miközben a másik oldalról soha egy árva szó nem esik. Az le van annyival tudva, hogy jaj csak 3-4-5 incel ismételgeti magát, aztán csókolom...

2023. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
66%

Hát akkor én nem tudom te mit nézel, főleg ha állításod szerint nem is tartozol közéjük. Én az arányokat amiket írtam pontosan ma láttam, valami egészen hasonlót. És hogy miből gondolom amit mondok a létszámról? Ennyire azért ne legyünk már szemellenzősök, szerinted ha a "szemétláda férfiak" és incelek lennének többen, akkor az összes férfiválasz és a nem teljesen elfogult női válaszok lennének lepontozva? És kapásból a mai napról is csomó kérdést mutathatnék, csak innen a kategóriából, ahol vállalhatatlan stílusban fröcsögnek nőneműek, belekötve normális emberekbe, és az van felpontozva. És ha valóban incelinvázió lenne meg hemzsegnének a zakkant férfi válaszolók ahogy állítod, akkor azokkal lenne minden tele és ők lennének felpontozva. De pont nem így van hanem ellenkezőleg! Egyébként a másik ahonnan gondolom, hogy sok másik témába is járok, és ott baromira nem ez megy. Csupa olyan téma ahol férfiak vannak, nem pontozzák rommá le egymás válaszait, max néha 1-1 hülye ha betéved. Vegyes témakörök, ott is normális mindenki, rakat normális női válasz. Csak itt van ez a rengeteg sértődött és sérült hülye a felnőtt kapcsolatokban, és az a legszebb hogy az incelekre fogja az egészet. Szóval ha még mindig nem látod, akkor talán el kellene kezdeni nyitott szemmel járni.

De várj, mondok pár kommentet kapásból itt a kérdésből is. Ami nem incel válasz és mégis rommá pontozták ugyanezek a selejtek. #13 #17 #20 #21 #24 #26 tessék abba még link is van ugyanerről! #30 #32 áhh nem is sorolom tovább, ne szórakozzunk már! Olvasd el a lepontozott kommenteket, ha nem jön át belőle hogy kiket és miért pontoznak le, akkor ezekután nem tudok mit mondani! És ezt is rommá le fogják pontozni, itt már nem zavar mivel "normális ügymenet" része, csak újabb megerősítésként mondom. Ha valaki ennyire nem akarja látni mi folyik itt, az vagy nagyon naív, vagy ő maga is haszonélvezője ennek a jelenségnek.

2023. okt. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
46%

#53:


Nem érted a lényeget. Ezt az oldalt a "nők" uralják. Mindegy, hogy normális választ adsz, ha az ő gindolatmenetükbe nem fér bele, akkor le vagy pontozva nemtől függetlenül!


Azzal védekeznek mindig, hogy az oldalt elárasszák az incelek. Holott nem az összes az, jócskán akad troll, aki azon szórakozik, hogy oltogassák egymást az incelek és az inceleket gyűlölő nők. Benne van a pakliban hogy moderátorok is unalom gyanánt és azért hogy az oldal ne haljon be szintén írnak ki provokáló kérdéseket.

Olyan szinten megy a háború a két nem között, hogyha még nem is troll/incel ír ki kérdést akkor is legvégül a férfi kérdező a ludas! Mindenegyes kérdést úgy ahogy a jó Isten megadja a napot provokációként élik meg a "nők" itt és azonnal neki támadnak bárkinek, aki nem ért velük egyet, vagy lepontozzák, mint a 21. Engem kifejez nem zavar az utóbbi, valahol dedós szint, hiszen nem tudnak érvelni valid formában.

Ami a legrosszabb az egészben hogyha a kérdező nőnemű akkor szintén azzal állnak elő, hogy kitalált történet, kamu vagy lehordják minden riherongynak, lábtörlőnek, pénzéhesnek, viszont ha férfi, netalán incel írja ugyanazt csak más stílusban, bár a lényege azonos, akkor már szétszedik, lepontozzák.

Emlékszem rá, hogy rá akadtam egy kérdésre kb. 2 hónapja miszerint feltűnt a kérdezőnek, hogy az emberek itt fekete-fehéren, szélsőségesen gondolkoznak, kérdezte mi lehet az oka és azonnal feltételézésekbe ugrottak hogy ő egy incel és direkt szítja a népet. De nem volt rá, nincs is és nem is lesz rá bizonyítékuk soha bárki is ír ki hasonló témában kérdést.

Egyszerűen szörnyű, hogy nem elég hogy a mentális esetű incelek csinálják a fesztivált a "nők" még adják is alájuk a lovat. Még így lesz, még reagálnak mindenwgyes incel megnyilvánulásra, még azt hiszik, hogy mindenki az, mindegyik kérdés összeugrasztó addig ez az oldal hasztalan, nincs értelme sajnos. Bárki, aki segítségre szorul legyen az incel, aki öngyilkos akar lenni, vagy bántalmazott, megcsalt személy az itt hasznos tanácsot hiába kap le lesz pontozva és valószínű hogy a kérdező ugyanúgy fogja gondolni.

Egyébként nagyon szomorú, hogy az incelek ott tartanak ahol és nem kapnak megértést, csak azt fújják táborban, hogy alkoholista, vén, lusta, buta alak, aki nem érdemel mást mint belérúgást. Valljuk benne egyáltalán nem különb az, aki őket, vagy mégse őket sérti, egyenesen cyber-bullyingről beszélünk. Remélem a moderátorok észhez térnek mielőbb és szépen törlik az olyan valaszokat, hogy akassza fel magát a férfi, semmirekellő stb és természetesen a provokatív kérdéseket is.

2023. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
58%

54 egyetértek veled, és örülök hogy leírtad mindezt, annak ellenére hogy én igazából már értem egy ideje. De minél többen látják, annál jobb. A lepontozás ellenére ezért is próbálok hangot adni ezeknek a dolgoknak én is, mert csomószor van hogy idetéved valaki és akkor idióta kártékony tanácsot kap, kb szakítson a semmire, megbeszélés helyett. Meg ugye a konstans férfigyűlölettel is beleültetik sokak fülébe a bogarat, meg ezzel a r!banckodj nyugodtan nemhogy gáz hanem egyenesen menő hozzáállással is. Ez métely, és ezellen fel kell lépni mert baromira nem normális!

Szóval a lepontozások ellenére én ahol tehetem megpróbálok a jövőben is rámutatni ezekre a visszásságokra. Sok kérdezőnél jeleztem már hogy nézze meg alaposan micsoda gyűlölködő feminácik ezek és miket írnak és hogyan, és úgy adjon a szakítós gyűlölködős tanácsukra is. És rommá lettem pontozva ugyan mindig, de nem baj mert pl volt olyan ahol a kérdező nőként észnél maradt és nekem adott igazat, holott legalább 10 itteni gyűlölködő nő rágta a fülét hogy nem normális azonnal dobja ki a pasiját. Kb a semmiért... Mert ezek mindent kiforgattak a leírt helyzetből és beleláttak szándékos aljasságokat, holott egyszerű szövegértés is rámutatna hogy szó sem volt azokról. Szóval mondhatni csak a szokásos femináci jóindulat.

Meg pl ez is érdekes hogy olyan dolgot "nem akarnak meglátni" ami fullba megy kapásból ebben a kérdésben is, amiket belinkeltem válaszokat tegnap. És volt köztük egy női válaszoló is aki a normalitás pártján volt, őt is rommápontozták, érdekes mód a kedves 52-est ott se láttam felszólalni ezellen holott állítólag húdesemleges és sosem hagyná! De a lényeg nyilván ő se hazudik semmiben ja.

Rakat kérdés volt tegnapi nap is ahol már nem is írtam semmit csak csóváltam a fejem akkora mobbing és virtuális lincselés folyt a kérdezőt és a férfiakat ekézve, hogy tényleg csak azt tudom mondani hogy szánalmas. És napi szinten űzik itt sokan ezt. Vígasztal a tudat hogy ismerem a normális nők véleményét, és szerencsére még nem ennyire rossz a helyzet, mint amit itt jópár femcel és femináci képvisel és megenged magának. Csak ezzel a fokozatos hangolással és hergeléssel még a normális nőket és kapcsolatokat is idővel szétcs*szhetik, ahogy terjed ez az agresszív deviáns métely. Az incel téma meg azért vicces mert a gyűlölet gyűlöletet szűl, és az itteni inceleket is mégjobban behergelik de ami igazából gázabb hogy lesz rengeteg átlagos férfi is akit rosszabb esetben a nők ellen, jobb esetben csak az itteni nőneműek ellen, szóval saját maguk ellen hergelnek. Én se így kezdtem, pár hete még teljesen normális, jófej, elfogulatlan kommenteket és véleményeket írtam. Csak ugye a sokadik semmiért belémállás és kötekedés lepontozás után ezek a dolgok át tudnak fordulni. És én csak egyetlen ember vagyok, leszünk többen is szép lassan. Mert ezek maguktól tuti nem fognak leállni. Így generálódni fog ez az egész tovább.

2023. okt. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
95%

#53:


😂 Elfogulatlan vagyok teljes egészében és ha úgy gondolom hogy a női kérdező sem hibátlan, akkor ki is fejtem, férfinél szintúgy. Egyáltalán nem érdekel kinek mi a neme, vagy "vén, ráncos,lusta disznó incel" ha én megállapításom szerint igaza van, akkor felpontozom. Értem én tényleg, hogy nem egyezhetnek meg, de amikor egyetlen egy érv nélkül pontozzák lefelé a másikat és még belé is rúgnak virtuálisan, e mellé egyenjogúságról papolnak esküszöm hogy rám jön a vihogás. Mert saját maguk ellen beszélnek. Természetesen az incelek/trollok se kis angyalok, de legalább felvállalják, hogy gyűlölik/nem bírják a feminácikat/az egekben az elvárások, de teljesíteni ő se tudja típusú nőket/anyagias-pénzimádó nőket míg a "nők" megjátszák magukat! Nemhiába mondják hogy a nők egy típusa olyan kétszínűek, egymást/a férfiakat is megölnék egy kanál vízben és azt is az incelek, hogy a gyűlölet oda-vissza működik. Teljes mértékben igaz, hiába színészkednek, látni ja majdnem mindenegyes kérdés alatt onnan ahogy kifejezik magukat, bár nem kell messze elmenni, ez a kérdés is az élő példa rá. Persze vissza akarják ők húzni a kéziféket úgymond, de nem sokáig fog működni. A normális nőknek és férfiaknak egyre jobban/többször szemet szúr és már olvastam jó pár kommentet róla. Ideje lenne a "nőknek" amúgy megmutatni, hogy ők jóindulatúak, ártatlan báránykák és nagyon okosak, empatikusak, mert egyre inkább feltűnik hogy mégse azok. 😂

2023. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!