Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is igy látja egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is igy látja egyes nők mentalitását?

Figyelt kérdés

Adott a kővetkező.

A férfi mindenben változzon, a férfi mindent tegyen meg a nőért, és mindig az ős érdekét nézze. Cserébe a nő fel kínálja a lehetőséget, hogy lehet hozzá alkalmazkodni, tolerálni az hogy ő nem tökéltetés, mert ez csak a férfitól elvárás.

Ha bármilyen probléma van az életben, pl valaki elhízott.

Ha a férfi hízott el, akkor nyomás egyedül lefogyni, és 6 kockáig meg se álljon. Támogatást nem kap, csak a fülrágást, hogy csináljál már magaddal valamit, mert igy nem vagy elég jó.

Ha a nő hízott el, akkor a nőnek meg se kell mozdulni, amig a párja nem áll mellé, és nem megy vele edzeni. Soha egyetlen szóval nem lehet megemlíteni, hogy igy nem jó. És minden egyes dkgnál el kell mondani százszor hogy ez milyen jó dolog, mekkora teljesítmény.



#női elvárás #női mentalitás #női hozzáálás #férfiakkal szembeni elvárások
2023. okt. 1. 10:32
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
68%

"Megvolt a lehetőségük válogatni, nekik ez kellet. Mint a ahogy a magyaroknak mohács kell, úgy a nők egy részének a f@szkalapok kellenek. Mert nem tudják értékelni azokat a férfiakat akik őket tartják is valamire. Igaz ők nem törtető bunkó faszok….."


Mert szegény rendes férfiaknak (LOL) fegyvert fognak a fejükhöz, hogy köc$ög nővel jöjjenek össze...


Na, figyelj barátom.

Aki szerint a nő a hibás, bármelyik oldalról is szar a kapcsolat, akkor is... Az ne dumáljon arról, mennyibe tartja a nőket, mert egy frusztrált, világfájdalommal küzdő sikertelen szar, aki másokat okol a saját nyomoráért.


Az ilyen maradjon egyedül, mindenki akkor jár a legjobban, te elfogult fa$z....

2023. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
9. A tudtam hogy lesz egy okostoni, aki nem tud elvonatkoztatni a példától! 🤦
2023. okt. 1. 11:19
 13/56 anonim ***** válasza:
32%

Én meg tudom érteni a kérdezőt, nekem hasonló a tapasztalatom. Elvárja a figyelmességet, de ő fordítva tiszteletlen, és lekezelő.

Az ilyen szekáló, flegma, egoista stílustól az embernek elmegy a kedve a kapcsolatoktól. Ki akarja ezt folyamatosan hallgatni...

2023. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
66%
Azért kell(ene) értelmes nőt választani, nem durci gyerekes hercegnőcskéket.
2023. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

11.

“ Mert szegény rendes férfiaknak (LOL) fegyvert fognak a fejükhöz, hogy köc$ög nővel jöjjenek össze...”

Nem fognak senkihez fegyvert.

A nők maguktól választanak szemétládát, és a férfiak is maguktól fogadják el a kérdésben vázolt nő típust, meg az összes többit


“ Aki szerint a nő a hibás, bármelyik oldalról is szar a kapcsolat, akkor is...” Én ilyet nem mondtam. Tény hogy sok kapcsolat van, ahol a férfi egy szemétláda a nővel. Csak azt tudnám, hogy ez miért zárja ki, hogy női oldalon is legyenek problémák?

Csak mert arról manapság nem divat beszélni? Vagy mi ennek az oka?


( jó mondjuk tudom, incelnek kell bejegezni a másikat, és rögtön nem kell érvelni. Mint a nácizás a politikában. Mondjuk abból az lett, hogy náci párt vezeti az országot. A férfi fikázásból meg

androw tate🤮🤮🤮népszerűsége nő…..)

2023. okt. 1. 11:31
 16/56 anonim ***** válasza:
75%
#15 értem, hogy egyes nők, de sokkal több az ilyen egyes férfi, mint ahány ilyen nő van. Teljesen általános dolog sajnos, hogy pici gyerekkel hagyják ott a nőt, mert már nem olyan szexi mint a terhesség előtt. Hány ilyen eset van? Rengeteg. Össze se lehet hasonlítani azzal, mint amikor a nő hagyja el a pasit, mert meghízott. Tehát Ja, vannak ilyen nők, de ne tegyünk úgy, hogy ez női probléma lenne, mert sokkal több ilyen aljadék férfi van.
2023. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
30%

#16: Ne fogjunk mindent a férfiakra! Az a nő vállalt vele gyereket annak ellenére hogy a férj mutatot nyomokat arra hogy csak addig lesz jó még szép. Nekem ne állítja senki, hogy nem lehet rájönni hogy valaki felszínes emberrel kötötte össze az életét! De ha még nem is erről van szó legtöbb esetben a nő erőlteti a gyereknemzést a férfi csak belemegy, aztán csodálkoznak hogy elhagyják gyerekestul. Továbbá ne feledkezzünk meg arról sem hogy a elfelejtenek nők lenni, anya pozícióban vannak, hurrognak a férje, hogy segítsen miközben dolgozik. Persze ha keveset keress az a baj, ha többet dolgozik megint az. Az a baja a legtöbb nőnek hogy otthon ő van 24/7 és a férj nem nyalja ki a seggét is. Nem egy és nem kettő házasság azért csúszik el, mert a nő házisárkány, parancsolgat össze-vissza, hisztizik minden szaron, sőt pofozgassa a férjet csak a férfiak nem mernek sokszor szólni nehogy ferfiatlannak tartsák.

Ne csak a férfiakat szedd elő, köszönöm szépen előre is. Egyenlően kezeld a két nemet!


N

2023. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
76%
#17 az emberek változnak. Nem egy olyan esetről hallottam, ahol pl gyerekvállalás kérdésében a pasi még jobban is szeretne gyereket, mint a nő, de ahogy megvan le se szarja. Az embereket meg tud változtatni az új helyzet, mondjuk tény, hogy ezért nem kell 1-2 éves kapcsolatba gyerek, meg házasság.
2023. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

16. “értem, hogy egyes nők, de sokkal több az ilyen egyes férfi, mint ahány ilyen nő van.” És a negligálja a nőkkel kapcsolatos problémákat?


“Teljesen általános dolog sajnos, hogy pici gyerekkel hagyják ott a nőt, mert már nem olyan szexi mint a terhesség előtt. Hány ilyen eset van? Rengeteg.“

És hány olyan van, mikor a nő bejátsza, hogy a gyerek majd megjavítva a kapcsolatot?

RENGETEG!

És ez mit bizonyít? Hogy a nők az ultimét rosszak, és a férfiakkal kapcsolatos dolgokról nem kell beszélni? NYILVÁN NEM IGY MEGY EZ.

“ Össze se lehet hasonlítani azzal, mint amikor a nő hagyja el a pasit, mert meghízott. ” Elhagyásról szó nem volt, mentalitástól volt szó.

Ha egy férfi nem akar felnőni, akkor mamahotel, és nincs komoly kapcsolata. Ha egy nő nem akar, akkor meg a kérdésben vázolt mentalitást produkálja.


“ Tehát Ja, vannak ilyen nők, de ne tegyünk úgy, hogy ez női probléma lenne, mert sokkal több ilyen aljadék férfi van.” Sok az ajándék férfi, ez tény. És ez mit bizonyít? Tők jó hogy arra megy ki az egész mondandóm, hogy férfi vagyok, fogjam be. Mert a férfiak rosszak, szégyelld magad! De persze fordított esetben ezt kikéred magadnak.


Az egész mentalitásodból az jön le, hogy a férfiakra ki van adva a vadászengedély, a nőkre meg nem.

Aztán meg csodálkozol, mikor az incel kultúra terjed.

2023. okt. 1. 11:49
 20/56 anonim ***** válasza:
38%
Megint megy a gyerekes fel/le szavazgatás. Ajánlom mindenki figyelmébe a szabályzatot ezzel kapcsolatban. Ez NEM like/dislike gomb, nem kell bosszút állni, és óvódásan nyomkodni, teljesen másra találta ki az oldal. Illetve ha erre fogja mindenki használni, akkor semmit nem ér ez a funkció, nyugodtan le is lehet venni, mert a felhasználók széttrolkodják.
2023. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!