Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól jönne egy kis segítség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól jönne egy kis segítség. Én ehhez már kevés vagyok!?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy munkatársam- srác- nagyon tetszik nekem, de Ő finoman szólva nem egy kezdeményező típus. Velem még csak- csak elbeszélget, de közben mindig iszonyú zavarban van. (A kolleginák szerint Nóbelt érdemelnék, mert nekik a mai napig sem sikerült kihúzni belőle egy tőmondatot sem.)Vannak apró jelzések köztünk, "véletlen" érintések, ártatlan kérdések: jársz-e szórakozni valahova, kivel?stb; de eddig még nem lépett a tettek mezejére :(( Ma szabin volt, de bejött hozzám, hogy együtt dohányozhassunk, de nem hívott el sehová, pedig a kérdés mindig ott lóg a levegőben O.o

Most mit tegyek? Lépjek én? (Még sosem volt erre szükség, a partnereim mindig vették a lapot) Vagy hagyjam a fenébe, de sajnálnám, mert annyira vonz.


2010. okt. 15. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy szál cigit, aztán meg tüzet. :D
2010. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
próba szerencse. de szerintem nemet úgyse mondana
2010. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És szokjatok le a dohányzásról. Ráncosítja a bőrt.
2010. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy én rágyújtok? Csak nézem ahogy füstöl =D
2010. okt. 16. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!