Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Jól jönne vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Jól jönne vmi segítség!

Figyelt kérdés
van 1 srác aki nagyon tetszik!! vagyis hát az a baj h nem helyes, és nincs is jó teste, de mint ember annyira megfogott, h sztem eléggé belezúgtam!! h vázoltassam őt:szemüveges, vékony, hosszúhajú, de viszont imádnivaló!!! és ő is eléggé célozgat rá, h összejönne velem, meg hát ezt meg is bsztük, de félek attól h a baráti köröm kinevet azért, h vele vok!! mert ők eléggé adnak arra h ki h néz ki!!! ti mit tennétek a helyemben? bár egyre jobban úgy érzem h nem érdekel más véleménye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. szept. 13. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad magadnak a kérdésed. Ne érdekeljen más véleménye! Legalábbis ilyen szempontból ne. De majd, ha fölnősz, úgyis szarni fogsz ezekre, és később nagyokat nézel, hogy miért foglalkoztál ilyesmivel.


18/L

2009. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen más véleménye. Le kell szarni mit mond más, érezd jól magad vele és kész.
2009. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amiatt szép mert szereted, erre idővel szinte mindenki rájön, azért jó lenne ha megértené mindenki hamarabb..


Ha úgy érzed emiatt nem tudsz járni vele akkor még korai a dolog.

2009. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most őszintén, ha a haverjaid miatt dobot a srácot, akibe saját állításod szerint belezúgtál nyugodtan járkálhatnál egy "bal.asz" pólóban. Ha meg ennyire adsz a véleményükre nem érdemled meg, hogy normális pasid legyen.


A srác meg vevő lehet a változásra, ha elmondod neki az ötleteidet (kontaktlencse, fodrász, kondi talán), de ne a haverok miatt csináld, oké?

2009. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves lehetsz,de egyben biztos vagyok,hogy még pár év,rengeteg csalódás és rájössz,hogy senki véleménye nem olyan fontos,mint,hogy neked és neki jó legyen. Mindig azt szoktam mondani,hogy tök jó dolog,ha valaki kifog mondjuk egy jóképű orvost,akivel lehet villogni.De ez a villogás kb 10 perc egy társaságban,aztán vele kell hazamenni és ha hülye,akkor bizony azt tovább kell elviselni,mint 10 perc. Szerintem semmi nem ér annyit,mint hogy az életem nagyrészét olyan emberrel töltsem el,aki nekem tetszik,akivel jól megvagyok és csak kis részét teszi ki,hogy a környezetem elött felvághassak.
2009. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! am 15 éves vok, és egész jól tudtam eddig mit csináljak, és én másnak is ezttanácsoltam mindig amit most ti, csak vmi végett most nehezebb volt megérteni!!! attól is féltem, h nem leszünk jól meg, mert ő még nem teljesen tette túl magát a legutolsó bnőjén!!!!! igyekszem elfelejtetni, csak nehezen megy!!! télleg köszönöm és nem fog érdekeleni más véleménye!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
2009. szept. 15. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!