Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak vagy ne? Jól jönne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy ne? Jól jönne a segítség.

Figyelt kérdés
Van egy barátom 2 éve.Szeretem,sok a vita de ez most nem fontos.Cigizni akarok meg néha inni,és ő ezt nem engedi.Úgy érzem korlátoz,17 vagyok és élni akarom az életem,fiatal vagyok még.Rossz hogy nem csinálhatom őket,lehet rossz is lenne,de én ezt akarom.És ez már nem kapcsolat ha megtiltja amit akarok.Mit kezdjek ezzel a helyzettel?Meg pasizni is akarok mert nekem ő az első,de szeretem meghalnék nélküle.Mi lenne a jó megoldás?
2009. szept. 15. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Te nem 17 vagy, hanem 12....
2009. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szellemileg tuti nem vagy 17, egyetértek az első válaszolóval.

"Cigizni akarok meg néha inni,és ő ezt nem engedi." Azért ezt idézem mert ez mutatja legjobban az agyi szintedet.. hát bazki akkor hagyd el és cigizzél, igyál, pasizzál ha neked ez kell, csak azt ne hidd hogy ettől egy picit is nagyobb ember leszel, mert nem, sőt)

2009. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

"Szeretem,sok a vita de ez most nem fontos".


ha nem fontos, akkor miért írtad?


ha szereted, akkor miért akarsz pasizni?


döntsd el, hogy a miért szeretnél inkább "meghalni", azért, mert a pasid otthagy vagy azért mert lemondasz a többi pasiról, piáról.

2009. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nem azért akarok mert nagynak akarok látszani,hanem mert régebben cigiztem és hiányzik,meg voltam már részeg is,és jó.meg nem hiszem hogy ő boldoggá tud tenni engem.meg kíváncsi vagyok másra is,mert nekem ő az első de hát tudhattam volna hogy ezt ti nem értitek meg mert nektek csak nagy a szátok mert itt úgysem derül ki hogy kik vagytok,meg káromkodni csak azt tudtok,mást nem:D
2009. szept. 15. 14:28
 5/23 A kérdező kommentje:
azért akarok pasizni mert ő nem tudja megadni nekem azt amire szükségem van,nem érezteti h szeret meg ilyenek,de én szeretem csak rossz így együttlenni vele.
2009. szept. 15. 14:29
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
uristen ojan vagy mint egy ovodas!
2009. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
hagyd el...meg fiatal vagy,leszel meg szerelmes.
2009. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

mit értesz TE "szeretet" alatt?


mi hiányzik a cigiben? mikor kezdtél cigizni? miért jó részegnek lenni? ha rossz együtt lenni vele, akkor mit szeretsz benne?


ki káromkodott?


kérdések a kérdések hátán ........ miért van olyan érzésem, hogy az egész egy kitaláció?

2009. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ha nem ismersz és nem vagy a helyzetembe addig nem kéne ilyet mondani.de köszi ilyen kommentekre nem vagyok kíváncsi.És érdekes a környezetembe mindenki azt mondta idáig érettebb vagyok a koromnál,szóval ez csak az írás alapján látszik,de midnegy,rohadtul nem érdekel mit gondoltok rólam mert nem azt kérdeztem hogy mi a véleményetek ez alapján rólam,hanem hogy mi lenne jó.
2009. szept. 15. 14:40
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha cigiztem régebben szerintem egyértelmű hogy hiányzik nem???És káromkodtak feljebb.Nem olvastad?És jó részegnek lenni mert akkor nem vagyok ilyen korlátozott nekem valami olyasmit jelent mint a drog,csak enyhébb fokozatban.És nem találtam ki mert nem lenne értelme,miért tennék ilyet?De nem veszekedni akarok csak megtudni a választ,de látom senki sem tud semmi értelmeset rá.
2009. szept. 15. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!