Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek vagy maradjak? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Ti mit tennétek? (történet lejjebb) Kéne egy kis "külsős" segítség.

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy barátom, akit nagyon szeretek. De mostanában olyan hullámzó vagyok. Olyan mintha az egyik énem szabad akarna lenni, a másik meg őt akarja, nagyon is. Elgondolkoztam azon, hogy mi lenne ha szakítanék. És mondjuk milyen lenne az a férfi akit el tudnék képzelni magam mellett később. Újra és újra oda jutok, hogy pontosan ugyanolyan legyen, mint ő. Mindenben. A kis hülyeségeivel együtt. Most nem találkozunk 2 hétig, mert nincs itthon. Nagyon hiányzik, de ugyanakkor vannak pillanatok, amikor jól esik ez a kis egyedüllét.

Ti mit tennétek? Úgy érzem nélküle nem lenne semmi sem olyan jó, mint most. De akkor miért "vágyom" mégis szabadságra?

Szóval, ti mennétek vagy maradnátok?

18/L


2009. júl. 7. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túlzottsn összenőttetek? Minden szabaidőtöket együtt töltitek?

Az embernek egy kapcsolatban is kell egy kis szabadság (barátnők, saját program).

2009. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, valóban összenőttünk. Majdnem minden nap találkoztunk, mindenhova együtt mentünk... Szóval állandóan együtt voltunk/vagyunk.
2009. júl. 7. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Találkozz a barátnőiddel nélküle, menj ide-oda egyedül.

Persze nem úgy, hogy holnaptól mindenből kihagyod :)

De figyelj oda, hogyan esik neki.

Ha látod, hogy bántja, meg kell beszélnetek.

(ha együtt akarsz maradni vele)

2009. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazéból azt érzem, hogy ha most szakítanék, az csak ideiglenesen lenne egy egyszerűbb megoldás. Mert megint élhetném a saját kis "önző" világom. De nem nagyon tudom elképzelni hosszútávon nélküle az életem. Egyszerűen hiányozna az, ahogyan átölel, megcsókol, hozzám bújik...a nevetése, illata, nézése. Azt hiszem mindene.
2009. júl. 7. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyen egy kis szabadidőd. Menj el nélküle ide-oda. És az sem baj ugye, ha a barátaidat sem hanyagolod el. Ne töltsd vele minden perced. De figyeld a reakcióit, ha látod, hogy rosszul esik neki, akkor üljetek le, és mondd el neki, hogy nagyon szereted, de szükséged van egy kis szabadságra. Valószínüleg megérti, hogy szeretnél néha egyedül is lenni. Vagy a barátaiddal. Hidd el, csak így lesz hosszútávon is kiegyensúlyozott a kapcsolatotok.:)
2009. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt a kérdés szerintem az lenne, hogy te mire vágysz amikor azt emlegeted, hogy "saját kis önző világom" Elgondolkodtál már azon, hogy mással is lefeküdj? Hogy képes lennél elcsábulni, mondjuk ha elmész a csajokkal bulizni és meglátsz egy srácot, ellen tudnál állni? Tehát melyik részed vágyik a szabadságra? a lelked, aki bulizna a csajokkal, elmenne fagyizni, bárhova kirándulni a barátokkal, a pasid nélkül, vagy a szexuális éned, aki kipróbálná másokkal is máshogy másképpen? Korodból ítélve egyébként gyanítom, hogy még élnél kicsit, mert ez a kapcsolat túl komolynak tűnik neked, vagy nem? Próbáljátok ki a nyitott kapcsolatot, sokan ellenzik, de tapasztalatból mondom, működik. Legalábbis nekem működött. Pillanatnyilag én is így élek. Nem tudtunk a barátommal együtt lenni, egy párkapcsolatban, de mindkettőnknek hiányzott a másik ölelése, csókja. Most úgy vagyunk összejárunk, csinálunk közös programokat, szexelünk, olyan mintha együtt lennénk, de közben meg nem: mert ha egy hétvégi buli alkalmával kitör belőlünk a kisördög és más kell, akkor büntetlenül megkaphatunk más férfit/nőt. Persze ehhez erő kell és féltékenység mentesség, de nem mondjuk el a másiknak, ha történt vmi vmelyik hétvégén. Amiről nem tudsz az nem fáj. megfelelő szabályokkal jó is tud lenni az egész. Én jól érzem magam így. Nem vagyok megkötve, mégis van vki mellettem.remélem tudtam segíteni vmit.
2009. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal, hogy menj el ide-oda nélküle is.

Az előző barátommal mi is így összenőttünk, de nem lett jó vége, nagyon összevesztünk rajta. Aztán szakítás is lett a vége. A mostanival viszont mindkettőnknek megmaradtak a külön programjai és sokkal jobb így. Pl szerdán megyek a morrisonsba, de nem viszem magammal, mert csajbuli lesz. Erre ő azt mondta, hogy oké, felhívta a barátait és elmennek kocsmázni.

L/18

2009. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

12.27-es válaszoló!

Eszembe nem jutna mással lefeküdni. De komolyan. Sőt...igazából nála tökéletesebb pasit még nem is láttam (sem fizikailag, sem belsőleg)

Talán ha igazán magamba nézek, akkor itt a komolyságtól ijedtem meg. Mert ilyen eddig még nem volt.

Az "önző kis világ" alatt azt értettem, hogy csak magával foglalkozik az ember, a saját kényelmével van elfoglalva.

2009. júl. 7. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te szerelmes vagy. Semmiképp ne szakíts, mert ha ő is az, akkor nagy sérelmeket ejthetsz a lelkén, amit talán már nem lehet visszacsinálni... Beszélgess el vele, próbálj változtatni inkább, megfelelő taktikával a fiúknak sok mindent be lehet adni, anélkül, hogy nagyon rosszul esne neki.
2009. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!