Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak vagy ne? Jól jönne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy ne? Jól jönne a segítség.

Figyelt kérdés
Van egy barátom 2 éve.Szeretem,sok a vita de ez most nem fontos.Cigizni akarok meg néha inni,és ő ezt nem engedi.Úgy érzem korlátoz,17 vagyok és élni akarom az életem,fiatal vagyok még.Rossz hogy nem csinálhatom őket,lehet rossz is lenne,de én ezt akarom.És ez már nem kapcsolat ha megtiltja amit akarok.Mit kezdjek ezzel a helyzettel?Meg pasizni is akarok mert nekem ő az első,de szeretem meghalnék nélküle.Mi lenne a jó megoldás?
2009. szept. 15. 14:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
ha eretteb lennel a korodnal akkor gondolkozhatnal is! reszeg akarsz lenni? pasikat akarsz? azt szeretned ha agyba fobe k*rogatnanak? mert ennyi esszel ami neked van ez siman igy lenne, es akkor mar a drogokat is kiprobalhatnad. pia,drogok, pasik, szerinted mi lesz ebbol????
2009. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nem egész életembe akarok piálni,csak nagyon néha és akkor sem úgy hogy részeg legyek teljesen.de a pasim ezt sem engedi,pedig csak ennyi lenne.addig akarom ezt csinálni amíg fiatal vagyok.
2009. szept. 15. 14:53
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

jaja, nagyon érett vagy, ez egyértelműen lejön.


szerintem piáljál és utána tedd fel ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__41..


vagy talán ez is tőled van? :D

2009. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

Akkor csináld, a pasid majd elhagy legfeljebb. Vagy hagyd el te, és csináld. Ja bocs, ilyen esetekben meghalsz.

Akkor csináld titokban, akkor még életben maradhatsz egy kicsit.

2009. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
nem tőlem van,de tudod már annyira megszoktam hogy itt mindenki veszekszik mindenkivel 1 hülye kérdésen hogy már nem hat meg,már csak röhögök rajta:D
2009. szept. 15. 15:03
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
hat ez is csak a erettsegedre vall! gondokozz!
2009. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Akkor minek vársz segítséget ?

Most attól,hogy nem tudod elfogadni ,hogy éretlenül gondolkozol ,mint egy 12 éves ,attól még nem a válaszolók lesznek a hülyék. Meg látom zavar téged,hogy ők így gondolják ,mert nagyon teszed magadat. Komolyan sajnos itt tartunk agyi szinten... a sok hülye tv műsor ezt hozta ki az emberekből. Nyugodtan lepontozhatsz ,de attól csak egy butuska lány maradsz. Egy normális,érett lány már máshogy gondolkodna. Most az a bajod,hogy félt a barátod és próbál védeni ,aztán majd meglátod ,hogy hogy fog hiányozni egy ilyen pasi ,amikor a sok pasizás ,ivás és cigizés következtében a pasiknak majd csak arra fogsz kelleni :) Hát akkor hajrá , én nem tartalak vissza ,csak tudod ennyi idősen már el kéne tudnod dönteni,hogy mit akarsz az életben elérni. Ha egy ócska ribi akarsz lenni ,akkor jó uton kezdenél hozzá.

2009. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mónika-show :D
2009. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el.


Amúgy csak megjegyzem,15 vagyok,szintén cigis,de mivel az akit szeretek nem cigizik,önfegyelmet tanúsítok. Nem hiszem hogy annyira nagyon szereted a pasidat hogyha annyit sem vagy képes megtenni hogy nem cigizel,iszol és pasizol orrba-szájba.

2009. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ejj nem vagy egy kicsit elszálva magadol galambom?:) Ne az olyanokra mutogass ujjal hogy névtelenül meg arc nélkül írnak olyan válaszokat ami neked rosszul esik, akik mondjuk lehet hogy igazakat írnak. Én csatlakozom az elöttem szolokhoz és szivesen névvel arcal kommentálok. Megoldás csináld amit akarsz de nem leszel töle se több se jobb, és ne a pasid nyakába varrd hogy mindez amit nem csinálhatsz az mind az ő hibája. Valszeg tényleg csak jot a akar neked de ha Te igy állsz ehhez a fiuhoz még most hagyd ott mielött még szívfájdalom-sorozatot okoznál neki.


e.

2009. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!