Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, mit tegyek maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit tegyek maradjak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány vagyok,idén töltöm a 18at!!Már több mint 3 éve van barátom és ő volt nekem az első és már össze is költöztünk ,de én úgy érzem hogy már nem olyan a kapcsolatunk mint az elején és a nemi életünk se olyan!!Mostanába feltűnt egy másik fiú az életembe aki tetszik nekem és én is neki!!Ő komoly kapcsolatot szeretne,de ő olyan kapcsolatba él jelenleg hogy van barátnője és van egy gyerekük!!És ezt úgy értem hogy ő meg a párja is a párom lenne!!Mit tegyek?Érdekel a dolog de sajnálom otthagyni a jelenlegi páromat!!!De egy kicsit félek a változástól is!Adjatok tanácsot!!!!:-(
2010. jún. 8. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Látod látod!Ez van!A mai fiatalság komoly kapcsolatot szeretne,de mikor élesben megy az egész (főzés,mosás,takaritás stb...)akkor hirtelen úgy érzik már nem olyan a kapcsolatuk!Még fiatal vagy,nyugodtan,ha úgy érzed hogy nem szereted akkor ne félj változtatni!Előtted még az élet.....
2010. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ööö..várjunk csak..azt h érted h ő meg a párja is a párom lenn ?:O:D
2010. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"És ezt úgy értem hogy ő meg a párja is a párom lenne!!"

Ezt kifejtenéd bővebben, mert én nem értem.

Egyébként, ha nem olyan a párkapcsolatod próbáljatok meg javítani rajta: valami újdonság az ágyban, járjatok szórakozni, nosztalgiázzatok, menjetek azokra a helyekre ahová a kapcsolatotok elején jártatok stb.

Ha nem javul a dolog köztetek a pároddal, akkor hidd el, a szakítás lesz a legjobb megoldás. Én is így jártam az előző párommal, másfél év után.

De ne gyere össze rögtön az első sráccal, akinek tetszel! Főleg, hogy van egy gyereke. Inkább élj egy kicsit, és ismerkedj.

18/L

2010. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a főzéssel sőt inkább imádok főzni,van hogy heti 7szer is főzök,a takarítással meg az összes házimunkával se nincs semmi bajom!!Az a baj hogy sokszor veszekszünk,és már együtt lenni sincs kedvem vele úgy!!Sokáig dolgozik és így szórakozni se szoktunk menni,de mondjuk nem is vágyok a szórakozásra!!Az a fiú a párjával meg a lányával él együtt és olyan kapcsolatba , olyan értelembe nyitott a kapcsolatuk hogy lány az belefér!!Már több olyan kapcsolatuk is volt hogy még 1 lány élt velük!És komoly kapcsolat volt,szóval ezt úgy értem hogy ugyanúgy szerették egymást mind a 3an!!Nem kivételeztek vele!Csak volt olyan csaj aki átverte őket!És gondolom érted hogy akkor ha össze jönnénk akkor a fiúval is meg a nővel is együtt kéne lennem úgy!!De szeretné a fiú hogy költözzek oda hozzájuk!!Kíváncsivá tesz ez az egész de egy kicsit félek is!!Köszönöm az eddigi kommenteket!:-)
2010. jún. 8. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, kipróbálhatsz sok mindent.

És nem ismerlek, de ha te komoly kapcsolatra vágysz, tuti, hogy ezt meg fogod bánni! Csak gondolj bele egy kicsit: itt nincs semmi monogámia, tehát a srác veled is és a másik csajjal is együtt lenne, sosem lenne kizárólagosan csak a tiéd. Ezenkívül nem csak a párod elvárásainak kellesz "megfelelned", de a lánynak is lesznek kívánságai. Ki tudja kik ők, te meg rögtön odaköltöznél hozzájuk? Sok pár bevesz néha a kapcsolatukba egy harmadikat (nem értem, hogy tudnak ilyet tenni, ha elvileg szeretik egymást!), de általában a harmadik is fog repülni leghamarabb. Talán csak egy kis újdonságra vágynak a sexben, ne hidd el első szóra a srácnak, hogy beléd esett! Nem is értem miért érné ez meg neked. Nagyot fogsz csalódni szerintem. Na meg azért ha belegondolsz ott egy baba is, aki meg főleg, hogy ott is lesz mindig.

Ettől még a mostani helyzeted is jobb. Annyira fiatal vagy még, nem is való neked, hogy elsőre összeköltözz az első sráccal. Miért nem akarsz szórakozni? Itt a nyár, rengeteg lehetőség, élj egy kicsit, mert később nagyon fognak hiányozni ezek az évek. Most még nincs 3 gyereked, férjed, nem dolgozol 3 műszakban stb. Persze majd akkor is lesz lehetőség szórakozásra, de a fiatal éveidet az már nem fogja pótolni!

És a szüleid mégis mit szóltak hozzá, hogy 17 évesen elköltöztél otthonról?

18/L

2010. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mesélte már a srác hogy volt olyan lány aki oda költözött hozzájuk és elvoltak!Csak egy idő után a csaj kijelentette hogy ő még élni akar neki fontosabb a szórakozás és ezért otthagyta őket!!És mondta hogy ez nagyon rossz volt nekik mert már megszerették!!!Nem babájuk van hanem 7éves asszem a kislányuk!Onnan is észrevettem hogy bejövök neki hogy kérdezte tőlem hogy ha úgy alakulna hogy össze jönnénk akkor bevállalnák-e egy gyereket tőle!Na persze nem rögtön hanem évek után!!Meg bevallotta hogy tetszem neki!!Adott apró jeleket is megfogta a kezem aranyos hozzám...Meg is akart csókolni de én elfordítottam a fejem,ezt én még nem szerettem volna és ő megértette!!Hát igen elég hamar elköltöztem otthonról,ezért nem szóltak otthon mert ismerik a párom és tudják hogy jó kezekbe vagyok!:-)
2010. jún. 9. 20:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, a párodnál talán jobb kezekben vagy. Sőt, biztosan jobba, mintha odaköltözöl hozzájuk.

"Mesélte már a srác hogy..."

"És mondta hogy..."

Ebben csak az a baj, hogy csak mesélte, és mondta. Nincs rá semmi bizonyíték, hogy valóban így van. Ha hiszel a szavának, így, hogy nem is régóta ismered, hát a te dolgod, én azt kívánom, ne bánd meg soha a döntésed, ha úgy határozol, hogy hozzájuk költözöl.

A hét éves kislány pedig még rosszabb, nem sokára kis-kamasz lesz, és hát...tudod milyenek voltunk mi is kamaszkorban gondolom. Vagy, lehet, hogy neked ez is kimaradt, de egy tini nagyon tud hisztizni, és még egy meghitt családi légkört is pillanatok alatt szét tud szedni. Ráadásul ez a kislány teljesen meg lesz zavarodva, hogy akkor most te kije is vagy neki, és miért vagy az apjával. És ha csak egy kicsit is veszélyeztetve fogja érezni az anyját, akkor biztos, mindent elkövet, hogy megvédje. Teszem azt, ha a csajjal összevesztek, akkor a lánya is mellé áll. A srácot nem ismerem, de 10 férfiból 9 ebben a helyzetben a családjával maradna.

Mérlegeld alaposan a helyzetet, mindenki szemszögéből, és gondolj bele évek múlva, mi lesz majd vajon.

Én azt javaslom neked (ha odaköltözöl), nem tudom, hogy állsz anyagilag, de mindenképpen legyen egy biztos hely ahová mehetsz, ha baj van. Lehetnek ezek a szüleid, vagy egy saját lakás.

Hát, kívánom, hogy jól dönts.

18/L

2010. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy én is tartok ettől hogy odaköltözzek hozzájuk!!Meg én nem szeretnék a nővel úgy együtt lenni!Az nem az én "világom,,!!Attól nem félek hogy ha a jelenlegi párommal ha szét megyünk hogy nem tudok hova menni,mert van házam meg van is pénzem!!Ilyenre szerencsére nincsen gondom!Én is most azon vagyok hogy a jelenlegi kapcsolatomat javítsam!!Most ez az első!!Köszi a komennteket!puszi :-)
2010. jún. 10. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!