Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak vagy ne? Jól jönne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy ne? Jól jönne a segítség.

Figyelt kérdés
Van egy barátom 2 éve.Szeretem,sok a vita de ez most nem fontos.Cigizni akarok meg néha inni,és ő ezt nem engedi.Úgy érzem korlátoz,17 vagyok és élni akarom az életem,fiatal vagyok még.Rossz hogy nem csinálhatom őket,lehet rossz is lenne,de én ezt akarom.És ez már nem kapcsolat ha megtiltja amit akarok.Mit kezdjek ezzel a helyzettel?Meg pasizni is akarok mert nekem ő az első,de szeretem meghalnék nélküle.Mi lenne a jó megoldás?
2009. szept. 15. 14:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is éretlen a gondolkodásod, de mindegy. Amúgy szerintem jobb lenne, ha különmennétek, mert nyilvánvaló, hogy már nem szereted a barátod, csak a megszokás miatt vagy vele. Ha tényleg szeretnéd, nem vágynál olyanokra, hogy pasizz. És te magad írtad, hogy nem jó vele együtt lenni, akkor meg pláne mi értelme együtt maradni? Ha pedig vele maradsz, akkor is ugyanúgy benned lesz ez a vágy, hogy kiéld magad. Szóval a kapcsolat nem változna semmit, hanem ugyanúgy másra vágynál és boldogtalan lennél. És a végén még megcsalnád a barátodat is, ami szerintem gerinctelenebb dolog, mintha őszintén megmondanád neki, hogy mit érzel. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha vele maradnál, boldog lennél-e? Szívem szerint azt mondanám, hogy ha jó a kapcsolatotok, akkor maradj a barátoddal, de ebben az esetben talán inkább a szétválás lenne a jobb megoldás. Akkor a barátod is tudna találni magának olyan lányt, aki szereti és nem másra vágyik. Te pedig cigizhetnél, ihatnál és pasizhatnál, ha erre van szükséged. Bár őszintén szólva nem értem, hogy lehetnek ezek a dolgok fontosabbak, mint a barátod, de te tudod. Én biztos nem adnék fel egy kapcsolatot pl. a cigi miatt (mondjuk nem is cigizek:D). Szóval fontold meg alaposan, hogy neked mi a fontos!

19/L

2009. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

nem tőlem van,de tudod már annyira megszoktam hogy itt mindenki veszekszik mindenkivel 1 hülye kérdésen hogy már nem hat meg,már csak röhögök rajta:D"


Nyugi, mi meg rajtad röhögünk, de nagyon!

2009. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
a hülye kommentek nem érdekelnek.De ha most ebben a koromban nem élem ki magam,akkor bánni fogom egész életemben.De nem értitek ti ezt meg.
2009. szept. 16. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!