Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálni? Jól jönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálni? Jól jönne a segítség!

Figyelt kérdés

A fiú akivel interneten ismerkedtem meg egy hónapja(ő talált rám), hirtelen elkezdett titkolózni. Látom rajta, hogy megváltozott, elhidegült. Megkérdeztem hogy miért, és azt mondta, hogy történt valami, de nem mondja el hogy mi!

Jó lenne visszakapni azt a fiút aki az előtt volt!


Segítsetek kérlek, már egy éven belül ez a második félresikerült kapcsolatom és nem akarom, hogy tényleg meglegyen a kettő!


2010. febr. 10. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki belőle vhogy, hogy mi történt
2010. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
összejött vki mással, ennyi...
2010. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, h én vagyok az a srác, mert én is megismerkedtem valakivel (love.hu)-n (én találtam rá) am azért látsz ritkán mert nem igazán járok msn-re, meg szar tanulmányaim miatt (két tantárgyból lett 2esem :S)szüleim ezt azt megtiltottak nekem. Szal ha te vagy az, akkor ne haragudj, nem akkor láttál utoljára nyugi:)
2010. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy te lennél az, mivel nem randioldalon ismerkedtem meg a sráccal :D
2010. febr. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!