Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitség már nem tudok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség már nem tudok mit csinálni, egyszerüen annyi. Két kérdésem van?!

Figyelt kérdés
Az első:hogy lehet bekerülni egy adott körbe ahol idösebb fiuk mozognak de viszont nincs testvérem aki kijárta volna nekem az utat! Probáljam magam behuzni egy emberrel és a többi jön magától? Vagy mit csináljak! második:Nem tudom mi a baj velem sok fiunak bejövök meg minden de sztem nincs kisugárzásum semmi egy nagy nulla! Pl: ott van egy fiu én és a barátnőm és hiába vagyok jobb, szebb stb. mint a barátnőm mégis hozzá megy oda és nem hozzám! Mert van kisugárzása! Nekem meg nincs hogyan tudnék megnyilni hogy legyen valami kisugárzásom!
2009. jún. 28. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

a kisugárzás adottság. függ attólis hány éves vagy. ha 14-15 akkor nenagyon várd a kisugárzást. ha idősebb leszel, talán kialakul vmi, de ahhoz belülről is olyan embernek kell lenned. a kisugárzást álcázni és betanulni nemlehet.

az pedig h hogyan kerülhetsz be egy körbe, hát a legeccerűbb ha jólnézel ki. összejössz vkivel azt már benn is vagy. egyéb ötletem nincs. vagy ha jófejnek tartanak és beszélgetsz velük akkor úgyis bevesznek.

2009. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy de fiatalnak gondollak.

Értem amit írsz és meg is értelek. Nincs semmi gond veled sem a kisugárzásoddal csak fogalmazzunk úgy vannak korábban érő típusok akik már kaphatóak többmindenre.

És akik már most a menők azok tudod hol lesznek pár év múlva kiélten, fásultan?

Hidd el nem maradsz le semmiről és hidd el, egyszer hozzád is oda fog menni egy fiú akinek csillog majd a szeme ha megfogod a kezét.

Szóval ne aggódj!

2009. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég korán érő típus vagyok szerintem!15 éves vagyok !És a barátnőm az tényleg későn érő típus elöl deszka.... de mégis vele beszélgetnek.. szóval ezt nem értem !!! Talán az lehet a baj hogy félnek tőlem mert elég nyrs és zárkozott vagyok???
2009. jún. 29. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
hát hallod ha zárkóuott vagy, akkor nemértem mi itt a probléma? ez az ioka h nem beszélgetnejk veled. nem félnek tőled. hanem egyszerűen ki akar egy zárkózott emberrel beszélni? inkább a nyitottal, mer vele élvezetesebb. tessék nyitott lenni, és nyers se legyél, mert az nemtúl nőies. és jönni fognak hozzád is a pasik, ha aztlátják h nyitott vagy, és vidám, és jófej.
2009. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem értettél meg. A korán érő típus nem csak külső jegyekben nyilvánulhat meg, hanem agyban is. De úgylátom tudod te saját magadtól is a választ a kérdésedre.
2009. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!