Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Mostanában a gépen...

Segítség! Mostanában a gépen néha egyszerűen lefagy, még akurzort sem tudom mozgatni, a gép pedig nem jár. Mitől lehet ez? És mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem először észre, amikor neteztem. Gépeltem egy szöveget és azt vettem észre hogy nem ír be semmit. Megnyomtam a caps lock gombot, és nem működött. gondoltam, kihúzódott a gépből a billentyűzet, ezért újra akartam indítani a gépet (PS/2-s a billentyűzet, újra kell hozzá indítani), de jéé, az egér sem működött, még a benne lévő vörös lámpa is kialudt. Kihúztam a gépet, újraindítottam, de töltés közben megint lefagyott. Ma reggel is eljátszotta ezt 2x... mi lehet ez, és mit lehet ellene tenni?
2011. jún. 26. 08:34
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Egy kis olvasnivaló:

[link]

2011. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint alaplap-hiba.

De próbáld újratelepíteni az operációs rendszert, hogy bárminemű szoftveres hibát kizárj.

2011. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!