Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene csinálni? Ki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálni? Ki volt már így? Segítség kéne

Figyelt kérdés
Elég friss kapcsolatom van, két hónapos, minden szép és jó, de a kommunikáció elég kiakasztó. Elkezdünk beszélgetni, és mivel annyira különböző mindenben a véleményünk, veszekedés mindennek a vége, aztán kibékülünk és megy előről. nagyon szeretem, nem akarom hogy emiatt vége legyen, de a véleményemet el kell fogadnia ,nem. segítsetek lécci!!! valakinek ötlete?
2011. jan. 9. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
"nem akarom hogy emiatt vége legyen, de a véleményemet el kell fogadnia ,nem. segítsetek lécci!!!" ezt nem teljesen értem. A véleményeidet el kell fogadnia ? miért ? Lehet különböző a véleményetek, az nem gond. Majd idővel biztos kialakul minden, s nem lesznek apróbb veszekedések, de talán nem árt ha ilyen apróbb dolgokat rá hagysz, akkor nem kezdeményezel vitát. Ha viszont mindketten "okoskodtok" akkor nem valószínű h közös nevezőre juttok.
2011. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy el kell fogadnia a véleményed. De neked is az övét... Úgy is lehet véleményt nyilvánítani, hogy közben nem akarod megváltoztatni az övét, és ő sem a tiedet.
2011. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenkinek lehet saját véleménye.és ha a párkapcsolatban 2 kulonbozo véleményrol van szó,az sem gond.Mindenki hallgassa meg a másikat.pl.az én férjem a technot szereti én ki nem állhatom.én a pop zenét szeretem.mind a ketten elmentunk diszkóba a másik zenestílusába,és ennyi.meghallgattuk egymás kedvecét,nekem nem jott be az ové,neki nem jott be az enyém,és megértjuk egymás,elfogadjuk a másik stílusát.
2011. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A különböző vélemény szerintem hasznos egy kapcsolatban. Mi a párommal szinte mindenben más nézőponton állunk, sok esetben pedig telljesen ellentétesek a nézeteink. Valószínűleg ez az oka annak, hogy nem unjuk meg egymást. Gyakorlatilag bármiről tudunk vitázni, viszont soha nem veszekedtünk még(a kettő nem ugyan az). Ahhoz pedig, hogy egy vita ne torkolljon veszekedésbe, csupán némi inteligencia szükséges, na meg az, hogy el tudjuk fogadni, hogy az emberek nem egyformák. Lassan 3 éve vagyunk együtt.
2011. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!