Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin nap mit kéne csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Nem akarok pl szivecskés bögrét meg porcelán kismackót meg ilyen biszbaszokat venni bnőmnek, azok olyan sablonosak és idétlenek. Sajnos a virágbolt már zárva van, és nekem csak most jutott eszembe, ezért az is kilőve. Arra gondoltam, hogy akkor már valami olyasmi kéne, amitől meglepődik. Én arra gondoltam, hogy sétálni megyek vele, majd egy kocsmában kötünk ki, és közlöm vele hogy valentin nap alkalmából meghívom egy sörre :)


Valakinek esetleg valami jobb ötlete?


2011. febr. 13. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit kéne csinálni? Ásd fel a kertet.
2011. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj neki szerelmeslevelet. Garantáltan jobb ajándék, mint valami szívecskés akármi, személyes és jó ajándék. Szerintem.
2011. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: nem tudom minek kellene pont felásni, amikor már tavaj elértük hogy normális fű legyen...


második: a szerelmes levél szerintem elég gagyi. nincs értelme levélbe foglalni véleményem szerint azt amit ugyanúgy el lehet mondani élőben.


Úgy látszik, sörözés lesz :D

2011. febr. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!