Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami ötlet, hogy mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ötlet, hogy mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátommal nemrég még mindig volt téma. Mindig tudtunk beszélgetni egy egész napot is msn-en. De 1-2 hete ez valahogy megváltozott :/ Nem tudok mit írni már neki, és őt zavarja, hogy pár szavas semmiket írok. Próbálok többet, de nem nagyon tudok már mit. Ma van pont 1 hónapja, hogy együtt vagyunk. Azzal tisztában vagyok, hogy nem hagy el soha ilyesmiért, pláne hogy ő már felnőtt. És nyilván érettebb. Van itt még az a probléma is, hogy ritkán találkozunk. Van mikor 1 héten egyszer, vagy kétszer. Van mikor egyszer sem. És hiányzunk egymásnak, még akkor is, ha minden nap rengeteg órát beszélünk msn-en, meg telefonon is. De az én édesanyám nem engedi, hogy találkozzak vele. Pedig csak taliról lenne szó, semmi egyébről. Megértem, hogy félt. De talán ennyire nem kéne. És ezzel csak szomorúbbá tesz.. :/ Valami ötlet, hogy esetleg mit kéne tennem/tennünk? A titokban találkozást inkább hagyjuk, mert már 1x lebuktunk. :|
2011. jún. 17. 10:56
 1/7 napietus ***** válasza:
szerintem nem kéne minden nap órákat beszélnetek msn-en, és akkor nem fogynátok ki a témákból, meg nem unátok meg egymást. hülyét is kapnék, nekem sem jutna eszembe egy idő után a szián kívül semmi, ha nem akarnám magamat ismételni...
2011. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de ha meg nem beszélünk, akkor meg még jobban hiányzunk egymásnak. :/
2011. jún. 17. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg el kell költözni otthonról a felnőtt fiúkádhoz.
2011. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jujj velünk pont ez volt, de aztán szakított velem, mert szerinte velem nem lehet miről beszélni. :/

volt, hogy napokig csak beszéltünk, tudom, beteges, de nagyon hiányoztunk egymásnak..

De ne interneten beszéljetek, az gyalázatos tud lenni a kapcsolat számára.

:)

2011. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó

Hát kizártnak tartom, hogy szakítson velem emiatt. (: Nem félek ettől. Hát csak telefonon tudunk akkor, de az nem olyan hosszú idő :/ Amúgy mi is képesek vagyunk rengeteget beszélni. :)

2011. jún. 17. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
én is így jártam... nem gondoltam volna, hogy 1x csak csá lesz... de ez lett
2011. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de ne aggódj, csak ne beszéljetek interneten sokat, mert az gagyi, inkább szokjatok le róla
2011. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!