Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet ezt csinálni most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ezt csinálni most?

Figyelt kérdés
Na, az van hogy tetszik egy lány. :) Tegnap este elkezdtem vezetgetni egy naplót amibe leírok mindent amit most mondanék neki hogyha itt lenne mellettem :) És arra gondoltam hogy ezt majd ha összejövünk (ha.. :( ) és kialakul köztünk egy erős kötelék akkor vicces és jó lesz visszaolvasni. :) Kérdés hogy ez jó ötlet? Vagy normális? :) Ő vajon mit szólna? De az viszont tuti hogy könnyebben érzem magam, nem folytom magamba a dolgokat... :) Ma sokkal könnyebben tudtam vele beszélni :)
2010. máj. 6. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ötlet.
2010. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon kedves ötlet! Csak az elFOJTÁSt ne írd benne ly-nal... :)
2010. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
cukika *_* te kislányocska :):) csaknehogy a végén véletlenül naplóval szexelj,randiz sétálj :) de amugy tényleg tetszik
2010. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Momentán jó ötlet ezt csinálni éppen pont most :)
2010. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet naplót vezetni. Még fiúként is. Én is teszek hasonlót. Jó néha kiírni magadból és később viszaolvasni a gondolatokat.


Azt, hogy majd megmutatod-e a lánynak, gondold át! Nem biztos, hogy csak a pozitív élményeket fogod beleírni, ezért, ha megmutatod, nem biztos, hogy a várt hatást fogod a lánynál elérni.

2010. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!