Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól jönne egy kis segítség....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól jönne egy kis segítség. Én ehhez már kevés vagyok!?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy munkatársam- srác- nagyon tetszik nekem, de Ő finoman szólva nem egy kezdeményező típus. Velem még csak- csak elbeszélget, de közben mindig iszonyú zavarban van. (A kolleginák szerint Nóbelt érdemelnék, mert nekik a mai napig sem sikerült kihúzni belőle egy tőmondatot sem.)Vannak apró jelzések köztünk, "véletlen" érintések, ártatlan kérdések: jársz-e szórakozni valahova, kivel?stb; de eddig még nem lépett a tettek mezejére :(( Ma szabin volt, de bejött hozzám, hogy együtt dohányozhassunk, de nem hívott el sehová, pedig a kérdés mindig ott lóg a levegőben O.o

Most mit tegyek? Lépjek én? (Még sosem volt erre szükség, a partnereim mindig vették a lapot) Vagy hagyjam a fenébe, de sajnálnám, mert annyira vonz.


2010. okt. 15. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lépj
2010. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Moszuke ***** válasza:
hát elég unalmasnak tűnik nekem az illető. én az ilyet messziről kerülöm... nem hogy rövid de hosszú távon is egy unalmas pár..... háááát.... na érted:)
2010. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)) Nem uncsi a haverjaitól tudom, nagyon is vagány, ezért nem értem, hogy a nők mellett miért hová lesz a "janiság"? =))
2010. okt. 15. 19:46
 4/14 A kérdező kommentje:
-miért.
2010. okt. 15. 19:47
 5/14 anonim ***** válasza:
kezdeményezz! végülis bejött, hogy együtt dohányozzatok...
2010. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Moszuke ***** válasza:
de ha a haverjai nem tudtak belőle kiszedni egy mondatot se.. akkor mit takar az, hogy vagány? o.o
2010. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sztem a magánéletnek semmi köze a munkahelyhez!


Nyilván ezt az alapszabájt tartja az illető is.


Sztem a legtöbb amit tehetsz, hogy a kezébe nyomod a számodat egy cetlin, és aláírod, hogy hívj fel meló után.


Ha van valami akkor hívni fog.

2010. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szabály, bocsesz..,
2010. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem a haverjai nem tudnak kiszedni belőle egy szót sem, hanem a kolleganőink :)) Gondolom, mert velük nem sörözik együtt ;)

Köszi a válszokat, asszem lépni fogok. De mi van ha pofára esek?

2010. okt. 15. 20:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi van ha pofára esel? Akkor pofára estél. Szerinted egy átlagos férfi hányszor esik pofára ilyen ügyekben ? Ugyan annyi jogod van kezdeményezni, mint neki és szerintem jobb is lenne ha te lépnél.:)
2010. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!