Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszteri buliból indultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszteri buliból indultam el haza és az egyik szervező mondta, h kikisér. Szóval a lényeg: bejöhetek neki?

Figyelt kérdés
Persze nem gondoltam semmire, hiszen már mást is lekisért, aki elment. Szval felvettem a kabátom éselindultunk és megfogta a kezem. De közbe én leáltam elbúcsúzni pár embertől és még közbe is fogta csak elindult és így elegedtük egymás kezét. De kikisért a kapuig és puszit is kaptam (igaz azt még bent)
2009. jan. 1. 10:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem van remény. Találkozzatok többször, és kiderül minden.
2009. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mnej el arra a helyre többször is szórakozni és így ha ott lesz,van esélyetek megismerkedni.De még most,januárban menj,amikor még "frissebb" a dolog,hogy tuti emlékezzen rád!Sok sikert! :)
2009. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
mnej=menj :D
2009. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy lekísért sokat nem jelent, de hogy megfogta a kezedet, az annál többet :)

Szerintem tetszel neki.

2009. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Fogta már meg pasi nőnek úgy a kezét, hogy nem akart tőle semmi komolyat, egy szórakozó helyen ilyenből senki ne induljon ki. Ha ellátogatsz még párszor oda, kiderítheted, hogy akar-e komolyat, vagy bármit, vagy tényleg csak a szilveszter hangulata volt benne.
2009. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ez nem egy szórakozó hely volt, hanem házibuli...
2009. jan. 1. 16:50
 17/20 anonim ***** válasza:
és ismered a gazdát? :DDD
2009. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szerinted?
2009. jan. 2. 10:37
 19/20 anonim ***** válasza:
csak azért kérdem, mert ha ismered a házigazdát,akkor talán bemutat titeket egymásnak vagy úgy szervezi hogy ez a srác ott legyen a következő buliban...persze ez csak tipp.
2009. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ismerem a fiút és ő is engem, igaz csak látásból. De ezen a bulin nagyon ideges volt és nem ivott semmit csak éjfélkor koccintott. Azért csodálkoztam rá, h mért fogja meg a kezem a lépcsőfordulóban ésnem engedte el amig nem léptem pár lépcsőfokot feljebb míg elbúcsúzni pár embertől... De azért köszi:)
2009. jan. 2. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!