Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki? (LeNt)

Figyelt kérdés
ezek alapján: egy hete ismerem jobban(eddigis ismertem de csk max. köszönöviszony.reggelente beül mellém buszon, néha hozzámér amikor melette állok, a vállamra hajtja a fejét, délutánonként mindig megvvár mégha joval elöb végez a suliban mint én. egyik nap fogadtunk vmiben. aztmondta ha ö veszit meghiv egy üditöre,ha én akkor meg még meglátjuk aztán egyre közelebb jött én meg arrébáltam és ezt kérdezte:mért szivatsz??.ezt mire érthette? meg elkérte msn-em,teloszámom.ma lesz egy buli ahol öis ott lessz. mitcsináljak h ne nyomuljak rá tulságosan de adjak neki jeleket h bejön nekem is?? már ha bejövök neki.
2010. ápr. 24. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
talán ülj le vele beszélni
2010. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mit mondjak neki??
2010. ápr. 24. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
te sötét vagy, már bocs
2010. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kezdj el vele vmiről beszélni, pl a suliról vagy esetleg közös haverokról

első voltam

2010. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :D de am szted van esýlem nála vagy nincs??
2010. ápr. 24. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán bejössz neki. Neked szimpatikus ő?


Ha igen, nincs mit töprengeni, hívd el valahova egy üdítőre. Az, hogy miről beszéltek, majd alakul. Hiszen a buszon is gondolom tudtok miről beszélni.


Ha nem jön be neked, akkor mond meg neki, hogy barátok lehettek.


Az, hogy miért mondta azt, hogy szívatsz, azt csak ő tudhatja. Lehet, hogy egy puszit akart adni, de ez meghiúsult, mert elléptél. Ezzel nincs gond.

2010. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :D

a beszélgetés része menni fog. mindig van témánk :D

2010. ápr. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!