Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki? (LENT)

Figyelt kérdés

van egy srác akit nagyon régóta ismerek. de nem beszélgettünk meg semmi nemis köszöntünk egymásnak csk egy faluban lakunk és tudtunk egymásrol h ki kicsoda. :D

aztán összefutottam vele faluba amikor lementem focizni. és azota köszön, meg csomoszor észreveszem h néz viszont amikor ránézek még mindig bámul.meg amikor focizuk mindig azt akarja h vele legyek egy csapatban. akkor van h nekem rugja a labdát azzal a cimszoval h probáljam meg énis majd ö segit. meg néha odajön mögém és nekálja birizgálni a hajam. xD pl. mais egy buszon vtunk amikor észrevett h rajt vok bámult megint. akk teghnap amikor mondtam h mek haza aztmondta h ne menjek, meg h mikor jövök legközelebb :D de én ugy tom h van csaja :S

sztetek?? l/17


2010. márc. 26. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy bejössz neki, a jelek alapján!
2010. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is bejössz neki deh azért jó nyomi már a srác..."a hajamat birizgálja" xd
2010. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!