Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejöhetek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhetek neki, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiatalabb srác a sulinkban aki nagyon tetszik nekem.Sokat nézzük egymást,volt mikor a szememben nézett és rámmosolygott.Pénteken egy buliban voltunk és mikor elmentem mellette rámköszönt.Én úgy meglepődtem,hogy nem köszöntem vissza.Folyton egymás mellett voltunk,de egyszer nem szólitott meg.

Nem szeretném beleélni magam,mert nem vagyok egy vékony lány,bár általában kevesebbnek gondolnak a súlyomnál ás aztmondták,hogy szép az arcom.Ti hogyan látjátok?

Én 19/L Ő 16/F


2010. máj. 2. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne a gép előtt ülj,hanem nyomás futni!
2010. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

na jó,azért talán nem vagyok egy akkora bálna

168 centi vagyok és 65 kg.

2010. máj. 2. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz és a súlyod most nem számít. :D
2010. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az egyátalán nem rossz :) én pl szeretem ha egy lányom van mit fogni.

a kérdésre válaszolva sztm bejössz neki de ha nem lép akkor léphetsz te is sztm mindegy ki kezdeményez.

2010. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de vajon akkor miért nem kezdeményezett?
2010. máj. 2. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mert ahogy olvasom eddig ő mutatta ki jobban, hogy tetszel neki. Azzal meg, hogy nem köszöntél neki hiheti azt, hogy nem tetszik neked. Meg, hogy ő a fiatalabb és 3 év korkülönbség...így nem csodálom. Szerintem most te jössz, valahogy kerülj vele kapcsolatba! ;)
2010. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

télleg nem vagy bálna, de sztem sokkal nagyobb sikered lenne jópár kilóval könnyebben.

sztem bicajozz naponta egy kicsit és meglátod lesz eredménye, de csak ha te is akarod ;)

egybk lányoknál nagy különbség van 45, 50, 65 kg között...úgyh ha nagy sikert akarsz nyomás.

ráadásul ha szép az arcod akk miért ne lehetne jó alakod is?

2010. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te 19 vagy ő 16... szerintem elég hü..lyeség egy gyerekkel járnod :D tudod a fiúk késöbb érnek
2010. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!