Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszteri buliból indultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszteri buliból indultam el haza és az egyik szervező mondta, h kikisér. Szóval a lényeg: bejöhetek neki?

Figyelt kérdés
Persze nem gondoltam semmire, hiszen már mást is lekisért, aki elment. Szval felvettem a kabátom éselindultunk és megfogta a kezem. De közbe én leáltam elbúcsúzni pár embertől és még közbe is fogta csak elindult és így elegedtük egymás kezét. De kikisért a kapuig és puszit is kaptam (igaz azt még bent)
2009. jan. 1. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Helo,

nehéz megmondani, de ha ez még csak először fordult elő, hogy így viselkedett veled, figyelmes volt, akkor én még nem élném bele magam. Lehet csak kedves akart lenni, meg ugye szilveszter, buli, pia, lazulás.Lehet ő ezt tartotta akkor normálisnak, ha lekisér. De ha neked bejön és szeretnél tőle többet, akkor keresd fel, végulis, mit veszíthetsz?:) Ha pl. aztán máskor is így fog veled viselkedni, akkor meg van az esélye, hogy többet szeretne :)

2009. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
a REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA.
2009. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Caps Lock. sry :P
2009. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem , ne hogy azt higgyétek, h én most odág vagyok a srácért, de érdekel más emberek véleménye. Ennyi nem fogok hisztirohamot kapni, ha nem úgy gondolta:)
2009. jan. 1. 11:31
 5/20 anonim ***** válasza:

Jah, azt akkkor oda írhattad volna, hogy annyira nem érdekel :D én meg jóhogynem regényt írtam hozzá :D

Első válaszoló vaok

2009. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem az, h nem érdekel csak nem gondolom, h majd sírógörcsöt kellene kapnom, ha mégsem jönne össze. Bocsi lehet, h az én fogalmazássom fura, de még fáradt vagyok. Amúgy köszi a válaszokat:)
2009. jan. 1. 11:35
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem, persze, csak hulyulok :) nincs mit, BUEK:) szerintem menjél pihenni :D

még mindig az elso vaok :D

2009. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Oké, de amúgy ez 1 kmoly kérdés és kíváncsy vagyok...
2009. jan. 1. 11:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak udvarias volt, meg kicsit szórakozott, ha már szilveszter. Ne éld bele magad, ha egyszeri alkalom :-)
2009. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Oké kössz mindenki, felfogtam, h ebből semmi nem lesz. De nem hiszem, h szórakozott lett volna, sőt inkább ideges volt és csak éjfélkor ivott pezsgőt...
2009. jan. 1. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!