Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy egy hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy hét alatt nagyjából elfelejtesz egy csajt, ha annó valami nagyon megfogott benne?

Figyelt kérdés
2szer jártam egy sráccal.mikor másodjára összejöttünk akkor nagyon szerelmesek volt.múlt hét hétfőn szakítottunk,akkor még szeretett.szombaton mikor találkozutunk akkor azt mondta,h már nem szeret.De miután este elválltunk utána még gondolkozott kettőnkön.minden nap rámír msn-en.Szerintem ha tényleg szeretett akkor nem tud ennyi idő elfelejteni.Nem? tudom,hogy tényleg szeretett,mert éreztem és láttam rajta.
2010. okt. 15. 13:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt összejöttünk elsőnek azt mondta,h nagyon hasonlítok az "ideális" csajhoz.mikor külön voltunk akkor már azt mondta,h nem hasoníltok rá.majd mikor kibékültünk megint,h mennyire hasonlítok rámost meg azt mondja,h hasolnítok rá,de mégse én vagyok az.
2010. okt. 15. 13:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha IGAZÁN szeretett lehetetlen, hogy ennyi idő alatt "elfelejtsen"!
2010. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja azt állandóan,hogy ő már túltette magát? állítolag azért tudott ilyen gyorsan elfelejteni,mert nála pörögnek az események és tud lépni.
2010. okt. 15. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:

"tudom,hogy tényleg szeretett,mert éreztem és láttam rajta."


Te ezt nagyon benézted, sajnos. Még tapasztalnod kell.


"Mielőtt összejöttünk elsőnek azt mondta,h nagyon hasonlítok az "ideális" csajhoz."


Persze-persze. A melled, vagy a feneked hasonlít az ő általa ideálisnak tartott csaj melléhez vagy fenekéhez.

Drága, ugye belátod, hogy a szerelem sokkal-sokkal többről szól?

2010. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő a belső tulajdonságaimra gondolt... és igenis lehet érezni ha egy ember szeret téged.
2010. okt. 15. 13:49
 6/9 anonim ***** válasza:
háány évesek vagytok?
2010. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ő:21 lesz,én 20leszek
2010. okt. 15. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig is voltatok együtt?
2010. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a kettőt egybevéve 2hónapot. ha azzal akartok jönni,h ennyi idő alatt nem lehet szerelmesnek lenni,akkor ne is mondjatok semmit.mert mi tényleg szerettük egymást.vis én még mindig szeretem,őt meg nem tudom
2010. okt. 15. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!