Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki azt mondja, nagyjábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki azt mondja, nagyjából túl van rajta szakítás után, az rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi azt mondja, 70% ban túl van a másikon, de talán újrakezdhetik, még nem tudja mi lesz, és néha szeret, néha nem. Abból lehet még újrakezdés egyszer? Vagy örök életre bukott ügy?

Lehet egy túllépésből újrakezdés? Vagy a túl vagyok rajtad végleges?


2011. febr. 18. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha túl vagy rajta túl vagy rajta ennyi nem szabad álmodozni hogy ő még igazából szeret.... butaság a már szaitotatok annyi a férfiak azt mondják amit gondolnak vége akkor vége.
2011. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
If pasi.tulvanamasikon < 100 then ujrakezdes:=TRUE;
2011. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acel ***** válasza:
Magamból kiindulva, eldöntöttem már hogy nem jövök össze exemmel, nem is tettem meg, de új párkapcsolatot sem kellett volna kezdenem, 1,5 hónap kevés volt egy pár éves után. A naggyábólal még magának is hazudik szerintem. 22f
2011. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, valójában én arra gondolok, hogy mivel ő még kezdő ilyen téren, lehet kicsit fogalomzavarban szenved, én sem tudom, túl vagyok-e rajta, vagy sem.

Másrészt úgy váltunk szét, hogy külső erő hatott ránk, és ez őt egy kicsit nagyon megviselte. Nem tudom ezen van-e túl, vagy ténylegesen rajtam?


Illetve ha kezd túl lenni rajtam, akkor miért ad még reményt nekem? Így, hogy reménykedem, így nem fogom tudni elfelejteni, de ha nem adna, akkor sikerülne.

2011. febr. 18. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Üsd meg!
2011. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az akinek hiányzik a kapcsolat nem ő ha neki is kellenél veled lenne.
2011. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!