Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös nyaraláson ki fizessen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös nyaraláson ki fizessen? Csak a fiú, felesben v nagyjából az anyagi helyzethez mérten osszák el a költségeket?

Figyelt kérdés
tanuló mindkét fél.
2011. ápr. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindent felesben!

Így illik. Néha egy hambi vagy egy lángos belefér a fiú részéről, de amíg a szüleitek pénzét költitek, addig fele-fele...manapság így divat! :)

2011. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesben. Esetleg úgy, hogy egyszer az egyik, másszor a másik.
2011. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp felesben. Mert esetleg az egyik fél azt érezheti, hogy csak kihasználja a másik, mármint olyan téren, hogy csak Ő fizet.

Párom dolgozik, Én még tanulok, de attól még felesbe megy minden kiruccanás, Én érezném magam kellemetlenül ha csak Ő fizetne. De amugy beleférnek apróságok, mint pl: lángos, fagyi stb.

2011. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közös nyaraláson. Benne van a szóösszetételbe: KÖZÖSEN. Ha meg tanulók, akkor főleg. Mivel egy nyaralás nem olcsó, nehogy már csak az egyik perkálja ki. Ha meg nem akarsz fizetni, akkor menjél egyedül nyaralni.
2011. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felesbe, úgy hogy mondjuk az ilyen éttermi kajálásokra és 1-2 fagyira, vagy belépőkre meghívja a fiú a lányt.

Amúgy vannak speciális esetek, pl korrekt szerintem, ha mondjuk a fiú sokkal módosabb akkor fizeti az egészet, de sztem az semmiképp sem jó, ha a lány fizet mindent, még ha neki sok pénze is van, mert ott felborulhatnak a viszonyok, és rosszul érezheti magát a fiú. Persze 5-6 év után már teljesen mindegy, akkor már úgyis teljes az összhang:)

2011. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!