Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok válaszát várnám, hogy a barátotok szokta fizetni a szórakozási költségeket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. mozi, buliban az ital, gyorséttermi költségek. Kort légyszi írjatok és azt is, hogy mióta vagytok együtt. Köszi!
2010. jan. 21. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az a helyzet h nem varhatod el töle h fizessen, ugyanis valoszinu nincs sajat keresete.. a legjobb ha neha baszallsz te is, hiaba szeret tul nagy aldozat ha mindent ö finansziroz, es lehet h egy idö utan besokall
2010. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

elözö vagyok. pl moziban te veszed a popcornt ö a jegyet

gyorsetteremben te veszed a desszertet vagy az üditöt stb

2010. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akartam írni amit az előző. Meg kell egyezni, hogy a buszjegyet ő fizeti, te meg pl a mozit vagy muzeumot.
2010. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, mindenki hozzájárul, amennyire tud.
2010. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, a barátom 19, és egyikünknek sincs saját keresete. Felváltva fizetünk, egyszer ő, egyszer én.
2010. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Felváltva fizetünk, illetve akinek épp több pénze van, vagy épp van pénze. Nem várom el hogy ő fizesse, még ő is suliba jár.


16/L

2010. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mi már idösebbek vagyunk saját keresettel...

én tankolok a kocsiba..de csak mert tudom a munkám miatt sok furikáz engem...de egyébként minden közös...ha együtt vagyunk..ha nem akkor vagy az egyik vagy a másik

2010. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Összedobjuk amink van,ezt nem lehet elvárni.Hacsak nem Bill Gates rokona.
2010. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekünk közös kasszánk van, amibe ugyanannyit rakunk mindketten, és abból fizetjük az ilyesmiket. Kivéve persze ha ajándék pl a mozizás.
2010. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13:39-es vagyok. Figyelmetlen voltam, én már 20 vagyok.
2010. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!