Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nyaralni megyünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nyaralni megyünk, hogy osszuk meg a költségeket?

Figyelt kérdés

A szüleim kifizetik a szállást (üdülési csekk). Mivel nem kis összeg hogy rendezzük a további költségeket? A többi részt már a páromnak illene fedezni, vagy azért én is fizessek még néhány dolgot?

Ti hogy csinálnátok ebben az esetben?


2009. jún. 1. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fele-fele.
2009. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem is, ez nem pár ezer forintos tétel amit a pasinak kell állnia..
2009. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha a szüleid fizették, akkor a szüleid fizették és kettőtöknek. Innentől kezdve a többi fele-fele.
2009. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fele fele aranyban kellene. szamoljatok ki mennyi a szallas, aztan mennyibe jon a kaja, pia esetleg meg kellekek amit vesztek, egyenloen szalljatok be mindketten.
2009. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sok lehetőség van:

- Fele-fele

- vagy az lesz hogy te fizeted mindig az ételt, ő pedig az italt, vagy fordítva.

- vagy egyik nap te fizeted ezt-azt másik nap ő

stbstb..

Amúgy érdekelne hogy mire akartok költeni? Az ellátást is magatok rendezitek? (ti főztök, vásároltok kaját stb-t?) Vagy viszitek otthonról?

2009. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szállást ketten kaptátok. A többi fele-fele.
2009. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is, a szállást közösen kaptátok, nem te, úgyhogy a többi úgy gondolom 50-50%.
2009. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Értem. Mondjuk én a szüleimmel élek, 18 éves vagyok, szóval nincs külön keresetem, hogy magamnak tudjam állni a többi részt. Najó, azért van félretett pénzem. :)

A kaja úgy lesz, hogy itthon előre elkészítünk néhány ételt. A többit majd ott készítjük...

2009. jún. 1. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a szüleiddel mennél nyaralni, akkor semmit sem kellene fizetned. De a pasiddal mész, aki egyelőre nem tart el, tehát nem kell mindent neki fizetnie.
2009. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha megbeszélnétek ezt egymás között, hogy akkor hogy is legyen?

Nem értem miért nem lehet a legapróbb problémát sem megbeszélni a párkapcsolaton belül, miért kell mindig mindent idegenekkel "megszavaztatni". Mert hát ahány ház, annyi szokás. Ki így csinálja, ki úgy... itt maximum egy statisztikát láthatsz. És akkor most azt fogod csinálni, amelyik módszert itt a legtöbben ajánlgatják?

2009. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!