Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nyaralni megyünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nyaralni megyünk, hogy osszuk meg a költségeket?

Figyelt kérdés

A szüleim kifizetik a szállást (üdülési csekk). Mivel nem kis összeg hogy rendezzük a további költségeket? A többi részt már a páromnak illene fedezni, vagy azért én is fizessek még néhány dolgot?

Ti hogy csinálnátok ebben az esetben?


2009. jún. 1. 20:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam ki mit gondol erről. De mondjuk tényleg elég hülyén jönne ki, ha mindent ő fizetne.

Már beszéltünk a nyaralásról és mondta, hogy azért ő is szeretne fizetni nyaraláson, így is nagy terhet vettek le rólunk a szüleim. Nem szeretné hülyén érezni magát, hogy alig fizet így vmit.

De azért nem hagynám, hogy mindent ő álljon a továbbiakban. Nem szeretem a kiszolgáltatott helyzetet.

2009. jún. 2. 00:39
 12/12 anonim ***** válasza:
hát...szerintem elég jó fejség a szülőktől hogy a szállást ők finnanszírozzák (az most lényegtelen hogy hogyan) és szerintem, ha dolgozik a srác akkor illene azért neki fizetni... vagy legalább illene felajánlania hogy ő fizeti... mégis csak ő a férfi.
2009. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!