Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-16 éves lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok válaszát várnám, hogy a barátotok szokta fizetni a szórakozási költségeket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. mozi, buliban az ital, gyorséttermi költségek. Kort légyszi írjatok és azt is, hogy mióta vagytok együtt. Köszi!
2010. jan. 21. 12:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szia, 20 éves egyetemista lány vagyok,az én barátom dolgozik már,magán kívül semmire nem kell költenie,így ő nálunk mindent fizet,én kisebb ajándékokon kívül mást nem is tudnék adni. A kérdésedet a 17 éves öcsém közelebbről érinti. Most volt egy barátnője,első olyan,aki komolyabbnak tűnt,minden héten elmentek valahova, mozi, beülős hely ide-oda. És öcsém fizetett mindig,ami szerintem nem normális,gimnazista,anyuék pénzéből ne cipelje a kiscsajt sehova. Azt vallom közös a jó, a lánynak kell ilyenkor észnél lennie,és felajánlani a fizetés felét.A szülőkre való tekintettel.
2010. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Hát nemtudom nekem nemlenne pofám ahhoz h a csaj is beszáljon pénzzel egyszerűen szarul esne. Szerencsére anyagilag nem állunk rosszul persze millerek sem vagyunk félreértés ne essék de amire kell arra mindig van és ha barátnőt vállalok akkor azt az tenyeremen hordozom és a segge is kivan nyalva csak sokszor ráis cseszek emiatt. :S


19/F

2010. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nem,általában én állom

16L

2010. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem te állod, hanem a szüleid , és ez nem helyes. Ha a pasi nem dolgozik (mert tanul még!), akkor igenis szálljon be a csaj.
2010. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

nálunk a barátom fizet, de nem szoktunk nagyon menni sehova mert nagyon jól elvagyunk mi a szobába is :D

de komolyan beszélgetünk meg minden más is :D

de ha megyünk valahova akkor mondjuk egy kóla azt ő fizeti de ha úgy megyünk h pizázni akkor é is beszállok :)

14/L a barátom 15

2010. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

engem sose hagy fizetni...pedig próbálkoztam már:D

ő a zsebpénzéből állja ezeket.szal nem saját kereset..

mindig felajánlom,hogy nálam is van pénz most én akarok fizetni,de nem..ha elkezdek erősködni akkor aztmondja hogy majd felírja a számlámara XD:)

14/L

2010. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amíg nincs saját keresete egyik félnek sem, szerintem az a normális, ha felesbe megy vagy néha az egyik néha a másik fizet. Mégiscsak a szüleink pénzéből vagyunk olyan nagylelkűek...
2010. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bárhová megyünk, vagy felesben fizetünk, vagy ha valamelyikünknél nincs elég, kipótoljuk. Boltban ha én veszem előbb elő a pénztárcát, én fizetek. Ha pl vitázunk és követelem a csokit, akkor ő fizet..Szal így megoldjuk, és nem úgy, hogy valamit csk ő fizet, vagy valamit csak én. :)
2010. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem tisztáztam, én a fiú vagyok:)

2010. jan. 21. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!